ISBN:9788378189909

Toy Land

Autor: Robert J. Szmidt

Seria wydawnicza: Pola dawno zapomnianych bitew

Wydawnictwo: REBIS

Stron: 264

Opłacalność: 7.36 zł/100 stron

Oszczędzasz: 22%

Genialna powieść science fiction przemycająca między wierszami elementy społeczno – politycznej kpiny. Pełna humory mieszanka fikcji i rzeczywistości, rozrywki i refleksji nad kondycją człowieka owładniętego rządzą władzy i przeświadczonego o swojej wyjątkowości, które ostatecznie doprowadzają do degradacji ludzkiego gatunku.

Toy Land przedstawia wydarzenia rozgrywające się w tym samym wszechświecie, co akcja noweli Pola dawno zapomnianych bitew, czy książek Łatwo bć Bogiem i Ucieczka z raju, jednak Toy Land dzieje się znacznie wcześniej.

Książka zawiera wiele elementów, które pojawiają się w powieściach Ławo Być Bogiem czy Ucieczka z raju, jednak nie jest to klasyczny prequel. Przedstawiana opowieść jedynie toczy się w tym samym wszechświecie, w którym dwa wieki później działają Nike i Henryan.

Jak słusznie głosi napis na okładce, jest to dzieło apokryficzne, ale skromnym zdaniem Autora ‒ wcale nie gorsze.

 

Dante i dowodzony przez niego oddział bezwzględnych najemników, otrzymują zadanie przetransportowania na obcą planetę grypy naukowców wyruszających do Nowego Raju w celu szukania złóż naturalnych. Podczas badania planetu okazuje się, że zamieszkują ją inteligentne istoty, którym grozi niebezpieczeństwo ze strony oddziału Czarnych Beretów. Jedyna kobieta – naukowiec w grupie Dantego postanawia ocalić zagrożony gatunek, ale czy ta decyzja okaże się słuszna? Czy może tajna organizacja Czarnych Beretów nie bez powodu przebywa na planecie i przeprowadza swoje kontrowersyjne działania? 

Najlepsza cena: eBookpoint
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.13 zł

Znaleziono 8 ofert ebooków od 19.42 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
od 17.48 zł
(dla stałych klientów)
19.42 zł ebookpoint.pl
mobi epub
19.99 zł inverso.pl
mobi epub
20.99 zł gandalf.com.pl
mobi epub
21.66 zł ibuk.pl
mobi epub
22.50 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
24.90 zł woblink.pl
mobi epub
24.90 zł litres.pl
mobi epub
24.90 zł publio.pl

Robert J. Szmidt - inne e-booki

Pola dawno zapomnianych bitew - inne książki z cyklu:

E-booki podobne do "Toy Land"