Ziemna burza

Autor: Mons Kallentoft

Seria wydawnicza: Malin Fors, część 8.

Wydawnictwo: REBIS

Stron: 312

Opłacalność: 7.67 zł/100 stron

Oszczędzasz: 20%

Norweski mistrz powieści kryminalnej oddaje w ręce czytelników ósmą część cyklu Komisarz Malin Fors. Każda książka z tej serii przedstawia niezależną historię. Wszystkie inspirowane są czterema żywiołami.

Pewnego wiosennego dnia, w rowie przy Göta Kanal ktoś znajduje ciało młodego mężczyzny. Zwłoki są nagie i nie widać na nich żadnych śladów przemocy. Komisarz Malin Fors przybywszy na miejsce zauważa dziwną ciszę panującą wokół. Tak jakby wszystkie głosy zostały stłumione.

Tego samego dnia wieczorem znika szesnastoletnia dziewczyna. Prawdopodobnie została porwana. Wszystko wskazuje na to, że obie sprawy są ze sobą powiązane.

Prowadząc dochodzenie Malin Fors zaczyna sobie uświadamiać, że ktoś prowadzi niebezpieczną grę z policja – przemawia poprzez swoje zbrodnie i nie zamierza zamilknąć. Ale co ten ktoś próbuje powiedzieć? Trzeba szybko znaleźć odpowiedź na to pytanie. Możliwe, że dziewczyna jeszcze żyje.

Jak zwykle Mons Kallentoft pisze z intensywnością i zacięciem; jest bliski swoim postaciom, co dodaje jego książkom integralności i wrażliwości. - Ystads Allehanda

Za pomocą pięknego i efektywnego języka Kallentoft przedstawia codzienne tragedie, będące bezpośrednią konsekwencją naszego upadającego społeczeństwa dobrobytu. Przekonująca, dopracowana w każdym szczególe książka. - Boras Tidning

Kallentoft jest niezrównany w przedstawianiu tarć pomiędzy życiem zewnętrznym a wewnętrznym, pomiędzy wolą, by czynić dobrze, a nerwowością i niemocą. Język jest czysty i pełen emocjonalnego ładunku; to wysmakowany język, gdzie każda sylaba jest perfekcyjna. Tworzy to niezwykłe napięcie pomiędzy wyostrzonymi słowami, a desperacją pulsującą w ukrytych kontekstach. - „Göteborgs-Posten”

Najlepsza cena: eBookpoint
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.16 zł

Znaleziono 14 ofert ebooków od 23,92

DRM? Formaty Cena Księgarnia
bez DRM mobi epub
od 21,53 zł
(dla stałych klientów)
23,92 zł ebookpoint.pl
bez DRM mobi epub
24,82 zł ktoczyta.pl
bez DRM mobi epub
26,37 zł gandalf.com.pl
bez DRM mobi epub
26,91 zł ravelo.pl
bez DRM mobi epub
27,00 zł swiatksiazki.pl
bez DRM mobi epub
27,81 zł swiatebookow.pl
bez DRM mobi epub
  17,94 zł
w programie Nexto Premium
28,40 zł nexto.pl
bez DRM mobi epub
28,41 zł ibuk.pl
bez DRM mobi epub
19,90 zł
(z kodem prom.)
29,90 zł woblink.pl
bez DRM mobi epub
29,90 zł legimi.com
bez DRM mobi epub
29,90 zł publio.pl
bez DRM mobi epub
29,90 zł empik.pl
bez DRM mobi epub
29,90 zł virtualo.pl
bez DRM mobi
26,90 zł zinamon.pl
bez DRM epub
26,90 zł zinamon.pl

Mons Kallentoft - inne e-booki

Malin Fors - inne książki z cyklu:

E-booki podobne do "Ziemna burza"