Jak poznać prawdziwą miłość

Autor: Josh McDowell

Wydawnictwo: Vocatio

Stron: 48

Opłacalność: 7.48 zł/100 stron

Oszczędzasz: 20%

Luke i Tracy, dwoje licealistów, on z najstarszej klasy, ona z pierwszej, czują do siebie coś więcej, niż kiedykolwiek przedtem zdarzało im się czuć. Im więcej czasu spędzają razem, tym głębsze jest ich uczucie i tym bardziej wzajemnie się pragną. Czy to uczucie przetrwa? Czy jest to prawdziwa miłość? Jak mają to rozpoznać?

Czy znasz takich uczniów jak Luke i Tracy, którzy zastanawiają się, czy to co czują do drugiej osoby jest prawdziwą miłością? Czy wiesz, co możesz im doradzić? Czy wiesz, jak im pomóc? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w tej broszurze z serii PIERWSZA POMOC. Autorzy dają praktyczne wskazówki, jak rozpoznać prawdziwą miłość w sposób, w jaki widzi ją Bóg, jej stwórca. Dowiesz się także, jak stać się doradcą dla kogoś, kto właśnie szuka odpowiedzi na pytania dotyczące miłości.

A jeśli właśnie sam zastanawiasz się, czy to, co czujesz, jest prawdziwe, z tej broszury dowiesz się, jak rozpoznać prawdziwą miłość i odkryjesz, jak bardzo Bóg się troszczy o ciebie i twoje miłosne życie.

 
SERIA PIERWSZA POMOC

W naszym życiu często dochodzi do trudnych sytuacji, w których czujemy się bezradni i osamotnieni. Nie potrafimy sobie z nimi poradzić i rozpaczliwie potrzebujemy pomocy w przetrwaniu tego, co nas spotkało.

Taką PIERWSZĄ POMOC oferują nasze broszury napisane wspólnie przez Josha McDowella i Eda Stewarta. Są one skierowane zarówno do osób, które przechodzą przez trudne chwile, jak i do ich przyjaciół, którzy pragną im pomóc. Przywołując poruszające historie różnych osób, autorzy krok po kroku pokazują jak przejść przez ciężkie doświadczenia i proponują praktyczne metody pomocy.
Najlepsza cena: Gandalf
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 14 ofert ebooków od 3,59

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
3,59 zł gandalf.com.pl
mobi epub
3,60 zł woblink.pl
mobi epub
3,69 zł vagabook.pl
mobi epub
3,83 zł ibuk.pl
mobi epub
od 3,46 zł
(dla stałych klientów)
3,84 zł ebookpoint.pl
mobi epub
3,84 zł septem.pl
mobi epub
4,05 zł ravelo.pl
mobi epub
  2,70 zł
w programie Nexto Premium
4,27 zł nexto.pl
mobi epub
4,50 zł litres.pl
mobi epub
4,50 zł publio.pl
mobi epub
5,25 zł empik.pl
epub
3,90 zł legimi.com
mobi
4,00 zł zinamon.pl
epub
4,00 zł zinamon.pl
epub
4,50 zł virtualo.pl

Josh McDowell - inne e-booki

E-booki podobne do "Jak poznać prawdziwą miłość"