Granice w randkowaniu

Autor: Henry Cloud, John Townsend

Wydawnictwo: Vocatio

Oszczędzasz: 17%

Między życiem w pojedynkę a małżeństwem rozciąga się droga zwana randkowaniem. Z jednej strony randkowanie ma nas przygotowywać do małżeństwa, czynić nas lepszymi ludźmi, rozwijać i uczyć panowania nad sobą. Z drugiej powinno być także dobrą zabawą. Potrzebujemy radosnych, nowych doświadczeń z ludźmi, których poznajemy.

Aby jednak okres randkowania nie stał się dla nas źródłem problemów i bólu, konieczne jest wyznaczenie odpowiednich granic. Bez nich ludzie często bywają rozczarowani, czują się zagubieni i nie wiedzą, co dalej robić. Gdy trafiają na niewłaściwe osoby, albo nie mogą znaleźć tej właściwej lub znajdują właściwą, ale nie odczuwają do niej takiego pociągu, jak do osoby niewłaściwej, zdarza się, że ich serca zostają złamane. Nie wiedzą, jak poradzić sobie z fizycznym pociągiem i ograniczeniami moralnymi.

Odpowiednie granice spełniają kilka ważnych funkcji: definiują nas; pokazują, kim jesteśmy, a kim nie jesteśmy; z czym się zgadzamy, a z czym się nie zgadzamy; co prawdziwie kochamy, a czego nie lubimy. Granice również nas chronią, gdyż uświadamiają innym, co możemy tolerować, a czego nie.

Autorzy bestsellerowej książki Granice w relacjach małżeńskich tym razem pokazują, jak wyznaczyć granice w randkowaniu i jak ich przestrzegać. Nie obawiaj się jednak – ta książka nie jest zbiorem kolejnych zakazów i ograniczeń, które ktokolwiek musiałby sobie narzucać. Nie jest też zwykłym poradnikiem na temat związków i szukania miłości swojego życia. To bardzo mądra pozycja, która pomoże osobom wolnym właściwie pokierować swym życiem uczuciowym. Dzięki radom autorów randkowanie stanie się pięknym okresem ich życia i pomoże zdobyć dobre doświadczenia, które w przyszłości pozwolą im zbudować satysfakcjonujący i głęboki związek małżeński.

Najlepsza cena: eBookpoint
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.14 zł

Znaleziono 12 ofert ebooków od 21,69

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
od 11,82 zł
(dla stałych klientów)
13,13 zł ebookpoint.pl
mobi epub
21,79 zł woblink.pl
mobi epub
21,85 zł septem.pl
mobi epub
21,96 zł gandalf.com.pl
mobi epub
23,63 zł ravelo.pl
mobi epub
25,99 zł empik.pl
mobi epub
26,25 zł litres.pl
mobi epub
26,25 zł ibuk.pl
mobi epub
od 6,99 zł
(w abonamencie)
26,25 zł legimi.com
mobi epub
26,25 zł virtualo.pl
mobi epub
26,25 zł publio.pl
mobi
23,60 zł zinamon.pl
epub
23,60 zł zinamon.pl

Henry Cloud, John Townsend - inne e-booki

E-booki podobne do "Granice w randkowaniu"