Maciejka

Autor: Natalia Rogińska

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Stron: 224

Opłacalność: 7.15 zł/100 stron

Oszczędzasz: 23%

Kolejna powieść autorki bestsellera „Gruba”.

Karolina ma trzydzieści siedem lat i tyle samo przygodnych znajomości na koncie. Mimo gorącej chęci stworzenia trwałego związku i założenia rodziny, wciąż nie może spotkać tego jedynego. Być może, przeszkodą jest Maciej - jej ideał, pierwsza wielka miłość z czasów studenckich, promotor pracy magisterskiej a obecnie Minister Zdrowia, który wyjątkowo wysoko postawił poprzeczkę kolejnym mężczyznom.

Gdy patrzę w lustro, od kilkunastu lat niezmiennie widzę dwudziestolatkę, z którą czas obchodzi się nadzwyczaj łaskawie, za to los niezwykle okrutnie. Co z tego, że nie mam zmarszczek ani siwych włosów, skoro prawdziwa miłość omija mnie wielkim łukiem albo szybko okazuje się nieprawdziwa? Skoro z moich młodzieńczych marzeń nie udało mi się zrealizować żadnego? Skoro, w pewnym sensie, czas się dla mnie zatrzymał, ale niekoniecznie w tym momencie, w którym bym sobie tego życzyła.

Szalony pacjent, spełniona rodzinnie i zawodowo przyjaciółka z dzieciństwa, dopiero wchodząca w życie chrześnica-studentka, wirtualny świat internetowych społeczności i całkiem realne skomplikowane doświadczenia koleżanek z pracy, kochający naiwną miłością rodzice – to bagaż doświadczeń zdolny odmienić niejedno życie.

Czy w życiu niebrzydkiej, niegłupiej, niebanalnej Karoliny znajdzie się jeszcze czas na prawdziwe uczucia? Czy najlepsza szafa w mieście, dyskoteki, imprezy i przygodni kochankowie to rzeczy zdolne zapełnić pustkę? Jak przestać myśleć o toksycznej miłości sprzed lat, jak nie zasypiać samotnie z brukowcem na twarzy, jak nie zgorzknieć w kołowrocie pielęgniarskich dyżurów?

Miłosny zawód boli jak zawał. W dodatku dotyczy tego samego organu – serca. Rehabilitacja trwa w nieskończoność i, niestety, czasem, jeśli uszkodzenia są zbyt rozległe, życie już nigdy nie wraca do normy. Nic nie jest już takie samo. Jest się wtedy inwalidą.

Pewnego dnia Karolina staje w obliczu potencjalnej rewolucji w swoim życiu. Musi podjąć trudną decyzję. Czy wystarczy jej odwagi, by spróbować?

Najlepsza cena: Septem
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 13 ofert ebooków od 16,02

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
16,02 zł septem.pl
mobi epub
od 14,42 zł
(dla stałych klientów)
16,02 zł ebookpoint.pl
mobi epub
17,41 zł empik.pl
mobi epub
17,47 zł ibuk.pl
mobi epub
18,72 zł ravelo.pl
mobi epub
19,00 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
  12,48 zł
w programie Nexto Premium
19,76 zł nexto.pl
mobi epub
19,76 zł swiatebookow.pl
mobi epub
od 6,99 zł
(w abonamencie)
20,80 zł legimi.com
mobi epub
20,80 zł publio.pl
mobi epub
20,80 zł virtualo.pl
mobi epub
14,90 zł
(z kodem prom.)
21,80 zł woblink.pl
mobi
18,70 zł zinamon.pl
epub
18,70 zł zinamon.pl

Natalia Rogińska - inne e-booki

E-booki podobne do "Maciejka"