Pisanie prac i sztuka ich prezentacji

Autor: Przemysław Paweł Grzybowski

Wydawnictwo: Impuls

Oszczędzasz: 22%

osługując się bardzo przystępnym językiem, autorzy ukazują Czytelnikowi zarys zasad pisarstwa na ocenę - od szkolnych wprawek, po artykuły naukowe i prace seminaryjne. Doradzają, co i jak czytać, aby napisać dobrą pracę; w jaki sposób najlepiej wyszukiwać informacje i gromadzić na potrzeby warsztatu pisarskiego; jakich błędów unikać podczas pisania prac i oddawania ich oceniającym; w jaki sposób dopracować stronę formalną tekstu i poprawnie go zilustrować; na co zwracać uwagę zbierając i opracowując materiały z wykorzystaniem komputera; w jaki sposób przygotować tekst do druku; jak zachować się podczas publicznych wystąpień w szkole i na konferencji naukowej; na jakich zasadach korespondować z nauczycielem i współpracować podczas seminarium dyplomowego itp.

Czytelnik znajdzie tu także przewodnik bibliograficzny - ponad 500 tytułów książek z zakresu metodologii badań naukowych, językoznawstwa, logiki, statystyki i innych dziedzin; przewodnik internetowy - ponad 100 adresów stron wirtualnych bibliotek, słowników, poradników, wyszukiwarek, serwisów informacyjnych, narzędzi do analizy danych; oraz kącik humoru z prac studenckich.

 

Książka ta może służyć jako pomoc naukowa w ramach seminariów dyplomowych (zwłaszcza na studiach z nauk społecznych i humanistycznych), zajęć z języka polskiego, czy komunikacji interpersonalnej. Jej cechą szczególną jest sposób porozumiewania się autorów z Czytelnikami.

Najlepsza cena: Wolne Ebooki
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 11 ofert ebooków od 11,70

DRM? Formaty Cena Księgarnia
bez DRM mobi epub
od 11,16 zł
(dla stałych klientów)
12,40 zł ebookpoint.pl
bez DRM epub pdf
13,39 zł gandalf.com.pl
bez DRM mobi epub
15,01 zł publio.pl
bez DRM epub pdf
15,20 zł swiatebookow.pl
bez DRM mobi epub
16,00 zł empik.pl
bez DRM epub
11,70 zł zinamon.pl
bez DRM epub
od 4,92 zł
(dostęp online)
12,60 zł ibuk.pl
bez DRM epub
14,40 zł eplaton.pl
plik zabezpieczony DRM epub
od 6,99 zł
(w abonamencie)
16,00 zł legimi.com
bez DRM epub
16,00 zł koobe.pl
plik zabezpieczony DRM epub
16,20 zł ravelo.pl

Przemysław Paweł Grzybowski - inne e-booki

E-booki podobne do "Pisanie prac i sztuka ich prezentacji"