ISBN:9788378500131

Pisanie prac i sztuka ich prezentacji

Autor: Przemysław Paweł Grzybowski

Wydawnictwo: Impuls

Oszczędzasz: 29%

osługując się bardzo przystępnym językiem, autorzy ukazują Czytelnikowi zarys zasad pisarstwa na ocenę - od szkolnych wprawek, po artykuły naukowe i prace seminaryjne. Doradzają, co i jak czytać, aby napisać dobrą pracę; w jaki sposób najlepiej wyszukiwać informacje i gromadzić na potrzeby warsztatu pisarskiego; jakich błędów unikać podczas pisania prac i oddawania ich oceniającym; w jaki sposób dopracować stronę formalną tekstu i poprawnie go zilustrować; na co zwracać uwagę zbierając i opracowując materiały z wykorzystaniem komputera; w jaki sposób przygotować tekst do druku; jak zachować się podczas publicznych wystąpień w szkole i na konferencji naukowej; na jakich zasadach korespondować z nauczycielem i współpracować podczas seminarium dyplomowego itp.

Czytelnik znajdzie tu także przewodnik bibliograficzny - ponad 500 tytułów książek z zakresu metodologii badań naukowych, językoznawstwa, logiki, statystyki i innych dziedzin; przewodnik internetowy - ponad 100 adresów stron wirtualnych bibliotek, słowników, poradników, wyszukiwarek, serwisów informacyjnych, narzędzi do analizy danych; oraz kącik humoru z prac studenckich.

 

Książka ta może służyć jako pomoc naukowa w ramach seminariów dyplomowych (zwłaszcza na studiach z nauk społecznych i humanistycznych), zajęć z języka polskiego, czy komunikacji interpersonalnej. Jej cechą szczególną jest sposób porozumiewania się autorów z Czytelnikami.

Najlepsza cena: eBookpoint
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 10 ofert ebooków od 10.60 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
od 9.54 zł
(dla stałych klientów)
10.60 zł ebookpoint.pl
epub pdf
12.45 zł gandalf.com.pl
mobi epub
12.58 zł ebuczek.pl
epub pdf
  8.20 zł
w programie Nexto Premium
12.70 zł nexto.pl
mobi epub
13.66 zł empik.pl
mobi epub
15.02 zł publio.pl
epub
od 4.92 zł
(dostęp online)
10.80 zł ibuk.pl
epub
11.70 zł zinamon.pl
epub
12.24 zł vagabook.pl
epub
12.98 zł swiatebookow.pl

Przemysław Paweł Grzybowski - inne e-booki

E-booki podobne do "Pisanie prac i sztuka ich prezentacji"