Kompetencje kreatywne nauczyciela wczesnej edukacji dziecka

Autor: praca zbiorowa

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza „Impuls”

Oszczędzasz: 37%

Książka jest próbą opracowania zagadnień związanych z kompetencjami kreatywnymi nauczyciela wczesnej edukacji dziecka. Czy rzeczywiście – jak pyta D. Klus-Stańska – zniewolony administracyjnie i biurokratycznie nauczyciel zrzuca z siebie odpowiedzialność za wychowawczą i kształceniową rzeczywistość szkolną? Odpowiedź na to pytanie jest ważna, gdyż kompetencje nauczyciela decydują o przebiegu procesu edukacyjnego, o charakterze działań nie tylko jego samego, lecz także uczniów. Stanowią bowiem kontekst kształtowania się takich samych kompetencji u podopiecznych.

„[…] Monografia […] «Kompetencje kreatywne nauczyciela wczesnej edukacji dziecka» jest ważnym przyczynkiem do dyskusji nad konstruowaniem takiego modelu edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, w którym kompetencje kreatywne nauczyciela staną się nie tylko pożądane, ale wręcz niezbędne, ponieważ […] potrzebny staje się człowiek «wielowymiarowy«, charakteryzujący się mobilnością, synergetyzmem, otwartością i wyobraźnią, umiejący pokonywać trudności i przekraczać granice własnych możliwości, ale też człowiek o analityczno-syntetycznym spojrzeniu na świat»”.

prof. UAM, dr hab. Hanna Krauze-Sikorska„Autorki zmuszają czytelnika do refleksji nad celowością, metodami i skutecznością pracy nauczycielskiej. Udowadniają, że kompetencje kreatywne nauczyciela wczesnej edukacji są i powinny być przedmiotem uwagi i dyskusji nad problematyką kształcenia nauczycieli”.

prof. UŚ, dr hab. Urszula Szuścik

Najlepsza cena: Zinamon
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.16 zł

Znaleziono 9 ofert ebooków od 18,90

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
od 17,30 zł
(dla stałych klientów)
19,22 zł ebookpoint.pl
mobi epub
29,00 zł litres.pl
mobi epub
30,00 zł publio.pl
epub
18,90 zł zinamon.pl
epub
19,72 zł vagabook.pl
epub
od 4,92 zł
(dostęp online)
20,30 zł ibuk.pl
epub
24,58 zł gandalf.com.pl
epub
26,10 zł swiatebookow.pl
epub
26,10 zł ravelo.pl

praca zbiorowa - inne e-booki

E-booki podobne do "Kompetencje kreatywne nauczyciela wczesnej edukacji dziecka"