Jeśli chcesz, aby świat wokół Ciebie był rzeczywiście piękny, potrzebujesz pozbyć się myślowych szablonów, porównywania z innymi oraz skupiania swojej uwagi na zewnątrz. Czas zagłębić się w swoje wnętrze i poznać lepiej samego siebie, swoje emocje, uczucia, myśli i cele.
Czas na marzenia, nawet te, które wydają się nierealnie. Czas „przekuć” je w rzeczywistość. Czas odważyć się na ich uwolnienie i świadome kontrolowanie i kreowanie na swoje własne potrzeby. Czas problemy zamienić na wyzwania i poszukać najlepszych rozwiązań. Czas wejść w rolę obserwatora, a zarazem Kreatora i Sprawcy swojego życia. Czas wyrazić swoją WOLĘ SPRAWCZĄ.

Co daje Ci ten e-book?
Materiał zawarty w tym wydaniu daje Ci świadomość kierunku, w którym warto podążać i gdzie szukać przyczyn problemów zdrowotnych oraz życiowych. Dowiesz się, jak je rozwiązać, zamieniając je na wyzwania i wyznaczając sobie cele. Dodatkowo e-book ten zawiera informacje na temat czynników, od których zależy wewnętrzne piękno duszy, którym emanujemy na zewnątrz, a które mogą dostrzegać w nas inni ludzie. To, co w środku, najlepiej widać na zewnątrz. Kiedy zdasz sobie sprawę z tego, jak potężną moc oraz jak ważne są twoje myśli, nigdy więcej nie pomyślisz negatywnie. Systematyczną pracą nad sobą za pomocą uzyskanej wiedzy, możesz dokonać zamiany swoich nieużytecznych przekonań i nawyków na takie, które pozwolą Ci na poczucie radości i szczęścia. Czas zadać sobie wiele pytań otwartych, w których dokładnie opiszesz to, czego chcesz, jak możesz tego dokonać na wiele sposobów i jaki chcesz osiągnąć efekt końcowy.

SPIS TREŚCI:
Dedykacja
Podziękowania
Przedmowa
ROZDZIAŁ I
Zdrowe ciało zależy od pogody ducha
Zrób fitness dla swojego umysłu

ROZDZIAŁ II
Obudź się i otwórz oczy!
Świadomie patrz przed siebie

ROZDZIAŁ III
Wpływ energii stresu na duszę i ciało
Wpływ miłości duszy na zdrowie ciała
Zasady metafizyki w zarządzaniu rzeczywistością
Połączenie duszy z energią wszechświata

ROZDZIAŁ IV
Czym jest piękno? Czy masz je w sobie?

ROZDZIAŁ V
Konsekwencje negatywnych emocji
Kochać to być szczęśliwym w zgodzie z samym sobą

ROZDZIAŁ VII
Uzdrawiaj zmartwienia i stres
Niewyrażone emocje w ciele
Ile waży ta szklanka?
Ciało lustrem duszy
ROZDZIAŁ VIII
Każdy ma wady i usterki, które nas wzmacniają

ROZDZIAŁ IX
Mam już wszystko, co potrzebne do szczęścia!

ROZDZIAŁ X
Wybieram zdrowie, radość, szczęście i miłość
7 kroków do zwycięstwa

PODSUMOWANIE
Od Wydawcy
Spis książek cyfrowych e-booków
Książki czytane wzbogacone
Artykuły w recenzji
O autorce książki