Wieża milczenia

Autor: Remigiusz Mróz

Wydawnictwo: Damidos

Stron: 368

Opłacalność: 3.26 zł/100 stron

Oszczędzasz: 33%

Sensacyjny debiut! Polski kryminał w amerykańskim stylu!

Młoda kobieta ginie na osnutych mrokiem ulicach Lansing w stanie Michigan. Zabójca nie pozostawia po sobie żadnych śladów. Detektyw Evelyn Thomsen oraz Scott Winton, osobliwy wykładowca wyrzucony z Yale, prowadzą równoległe śledztwa, które nie prowadzą do ustalenia motywu. Seryjny morderca odbiera życie kolejnym osobom, dobierając ofiary wedle jedynie sobie znanego klucza i wykorzystując cały arsenał narzędzi. Nikt nie może trafić na jego trop. Kiedy cały kraj ogarnia panika, Scott Winton odkrywa poszlakę, która prowadzi na drugi koniec świata i pozwala powiązać ze sobą wszystkie morderstwa.

Co łączy tajemnicze, pozornie niezwiązane ze sobą morderstwa, zamach na polityka, fanatycznych wyznawców zagadkowej religii śmierć w rodzinie wpływowego i bogatego przedsiębiorcy?

Wyrzucony z pracy wykładowca uniwersytecki Scott Winton postanawia wyjaśnić zagadkowe morderstwo swojej ukochanej, która zginęła, wracając w nocy do domu.  Niedługo potem dochodzi do kolejnych zabójstw oraz zamachu na życie znanego polityka. Pozornie tych spraw nic nie łączy, jednak z czasem okazuje się, że istnieją między nimi powiązania, chociaż niezwykle trudne do udowodnienia. Drobiazgowe i skomplikowane śledztwo, w którym biorą udział policjanci, Scott  Winton i agenci FBI, nabiera zawrotnego tempa, gdy akcja przenosi się ze Stanów Zjednoczonych do Singapuru.

Najlepsza cena: Zinamon
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 9 ofert ebooków od 12,00

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
12,92 zł ibuk.pl
mobi epub pdf
13,83 zł ravelo.pl
mobi epub pdf
16,42 zł swiatebookow.pl
mobi epub pdf
  11,07 zł
w programie Nexto Premium
17,53 zł nexto.pl
mobi epub
15,29 zł empik.pl
mobi epub
15,43 zł gandalf.com.pl
mobi epub
od 6,99 zł
(w abonamencie)
18,45 zł legimi.com
mobi epub
18,45 zł virtualo.pl
mobi
12,00 zł zinamon.pl
epub
12,00 zł zinamon.pl
pdf
12,00 zł zinamon.pl

Remigiusz Mróz - inne e-booki

E-booki podobne do "Wieża milczenia"