ISBN:9788378568841

Strategia prze-myślenia - elementarz sukcesu - czyli mały nie-poradnik ogromnych różnic i jak odzyskać swoje życie dla siebie

Autor: Piotr S. Wajda

Wydawnictwo: Poligraf

Ta lektura jest dla Ciebie! Czy Ty również, podobnie jak przeważająca większość uczestników moich wykładów, odnosisz wrażenie, że to przecież nie może być wszystko? Czy i Ty oczekujesz od życia czegoś więcej? Niemal niezauważalnie zmieniasz obozy - z obozu dla młodych na obóz dla starych. Kim jesteś i jak inni będą mówić o Tobie w przyszłości? A przecież miało być inaczej. Czy jesteś tam, gdzie chcesz być, i masz to, co chciałeś mieć? Czy życie zrobiło Ci psikusa?A może chciałbyś swoje życie odzyskać dla siebie? Jest jak jest, ponieważ jesteś mentalnym analfabetą. W tym elementarzu znajdziesz wszystkie wskazówki pozwalające Ci nauczyć się myśleć. Poprawnie myśleć. Jeśli akurat Ty uważasz, że potrafisz poprawnie myśleć, skuś się, przeczytaj tę książkę, a przekonasz się, jak daleki jesteś od umiejętności poprawnego myślenia. Jeśli jednak uważasz, że to Ciebie nie dotyczy, bo Ty jesteś inny, to w tym przypadku, trzymając się powiedzenia "Wyjątek potwierdza regułę", istnieje duże prawdopodobieństwo, że się nie myliłem.Ta lektura jest dla Ciebie! Życzę Ci głębokich przemyśleń i mnóstwa refleksji.
Najlepsza cena: eBookpoint
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.18 zł

Znaleziono 6 ofert ebooków od 32,54

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
od 29,29 zł
(dla stałych klientów)
32,54 zł ebookpoint.pl
mobi epub
32,64 zł gandalf.com.pl
mobi epub
37,05 zł swiatebookow.pl
mobi epub
  23,40 zł
w programie Nexto Premium
37,05 zł nexto.pl
mobi epub
od 6,99 zł
(w abonamencie)
39,00 zł legimi.com
mobi epub
39,00 zł virtualo.pl

Piotr S. Wajda - inne e-booki

E-booki podobne do "Strategia prze-myślenia - elementarz sukcesu - czyli mały nie-poradnik ogromnych różnic i jak odzyskać swoje życie dla siebie"