M do kwadratu

Autor: Monika Sawicka, Monika Kamieńska

Wydawnictwo: E-bookowo

Tradycja epistolarna istnieje od czasów wynalezienia pisma. Ludzie od wieków dzielą się w ten sposób swoimi sprawami, przeżyciami, myślami. Dziś wymiana refleksji jest znacznie łatwiejsza i szybsza dzięki nowym technologiom, pozwalającym kontaktować się w czasie rzeczywistym bez względu na odległości dzielące interlokutorów. Zdawać by się mogło, że w związku z łatwością komunikacji zwyczaj pisania do siebie obszernych listów stać się musi reliktem przeszłości.

Okazuje się to jednak nieprawdą, o czym świadczą listy Moniki Sawickiej i Moniki Kamieńskiej piszących do siebie w ważnych dla nich sprawach, choć mogłyby porozmawiać przez skypa. Fakt, nie kleją już znaczków na kopertach tylko wysyłają maile, ale istota pisania i jej cel pozostały te same.

M do kwadratu to zbiór pisanych w przeciągu kilku tygodni listów dwóch kobiet, których życie zaczyna się po czterdziestce. Są już dojrzałe niczym drogie wina, mają dorosłe dzieci, doświadczenie i życiową mądrość, która pozwala im patrzeć na wiele spraw z dystansu. Ale są też młodymi duchem kobietami, które pragną tego, co my wszystkie: miłości, czułości i bliskości. O tym właśnie są listy obu Monik o nich samych, relacjach z dziećmi, mężczyznami, o zdrowiu, urodzie, przemijaniu, zmianach czekających każdą z nas, odwadze i sile, o przestrogach dla innych. Moniki piszą w sposób zabawny i mądry, każda na swój własny, błyskotliwy sposób.

Warto zajrzeć do ich korespondencji i poszukać w niej cząstki siebie.

Wersja papierowa do nabycia w księgarni e-bookowo w cenie: 20 zł
Najlepsza cena: Zinamon
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 8 ofert ebooków od 6,50

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
7,20 zł vagabook.pl
mobi epub pdf
od 6,53 zł
(dla stałych klientów)
7,26 zł ebookpoint.pl
mobi epub pdf
7,50 zł ibuk.pl
mobi epub pdf
  6,00 zł
w programie Nexto Premium
10,00 zł nexto.pl
mobi epub
10,00 zł virtualo.pl
mobi epub
10,00 zł empik.pl
mobi epub
10,00 zł litres.pl
mobi
6,50 zł zinamon.pl
epub
6,50 zł zinamon.pl
pdf
6,50 zł zinamon.pl

E-booki podobne do "M do kwadratu"