Samotność w pułapce

Autor: Anna Dalia Słowińska

Wydawnictwo: E-bookowo

„Samotność w pułapce,” to wciągająca, pełna emocji powieść z sensacyjnym wątkiem, nie pozbawiona różnorodności tematów i poruszanych problemów, także o wydźwięku moralno – egzystencjonalnym. Mamy tu niezwykle ciepłe, znakomicie zarysowane portrety bohaterów – policjanta na emeryturze, dziewczynę, która straciła pamięć na skutek traumatycznych przeżyć i innych bohaterów, którzy to dzielą z czytelnikami typowe ludzkie wątpliwości i wahania. Akcja powieści rozgrywa się współcześnie we Wrocławiu i Bremie. Już od pierwszych stron książki poznajemy charaktery bohaterów, głębię ich przemyśleń, spojrzenie na siebie i otoczenie, obserwujemy, jak ewoluuje ich osobowość. Powieść porusza tematy instynktów, namiętności, cnót, wad, a czyta się ją z dużym zaangażowaniem emocjonalnym.

Mieszkanka Piły, autorka kilku opowiadań i czterech powieści psychologiczno - obyczajowych: „Szansa na szczęście”, „Co ja tu robię?” , „Życie jak obsesje" oraz „Samotność w pułapce".

Życie, jej zdaniem to wytyczony cel, którym się podąża, najczęściej pokonując kręte ścieżki i wciąż pod górę. Najważniejsze, mówi Anna Słowińska, uchwycić chwilę, nim wiatr osuszy kroplę wody na skale czy źdźble trawy, a która jest życiodajną siłą i gdzie tylko chwile słabości... drżą jak ta kropla.
Najlepsza cena: Zinamon
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 12 ofert ebooków od 10,40

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
10,91 zł septem.pl
mobi epub pdf
od 9,82 zł
(dla stałych klientów)
10,91 zł ebookpoint.pl
mobi epub pdf
od 4,92 zł
(dostęp online)
12,00 zł ibuk.pl
mobi epub pdf
14,40 zł swiatebookow.pl
mobi epub pdf
14,40 zł ravelo.pl
mobi epub
13,39 zł gandalf.com.pl
mobi epub
13,60 zł empik.pl
mobi epub
14,00 zł woblink.pl
mobi epub
16,00 zł litres.pl
mobi epub
16,00 zł virtualo.pl
mobi epub
od 6,99 zł
(w abonamencie)
16,00 zł legimi.com
mobi
10,40 zł zinamon.pl
epub
10,40 zł zinamon.pl
pdf
10,40 zł zinamon.pl

Anna Dalia Słowińska - inne e-booki

E-booki podobne do "Samotność w pułapce"