ISBN:9788378596820

Wybraniec krwi

Autor: Sonia Matyniak

Wydawnictwo: E-bookowo

Oszczędzasz: 36%

Ziemianie od lat sądzili, że są jedynymi istotami istniejącymi w kosmosie. Mylili się. Ich planeta ma także innych mieszkańców.

Kiedy z Żelaznego Więzienia uciekła grupa niebezpiecznych Rebeliantów i zaatakowała Ziemię, na odsiecz mieszkańcom wyruszyła grupa najlepszych periańskich wojowników zwanych Agentami. Carson Descartes nie był jednym z nich. Narodzony z piętnem zła nie miał łatwego życia. Do tej pory sądził, że przepełnione krwią i cierpieniem wspomnienia ma już za sobą. Jego misją była nie tylko walka z Rebeliantami, chcącymi przejąć władzę na planecie, ale przede wszystkim ochrona młodszego syna pary królewskiej, Davisa Blake’a. Bezpieczeństwo Davisa od początku było jego priorytetem; poświęciłby dla niego życie. Kiedy Agenci są zmuszeni do tymczasowego odłożenia misji na bok i wyruszają na planetę o nazwie Zetha, by powstrzymać żądnego krwi uzurpatora tronu, Carson nie wie jeszcze, że spotka się twarzą w twarz ze swoją przeszłością oraz najgorszym strachem.


Sonia Matyniak mieszka w małej wsi w pobliżu Nakła. Pisarstwo od zawsze jest jej wielką pasją. Zaczęła pisać już w wieku czternastu lat – wówczas było to fanfiction związane z anime i popularnymi zespołami muzycznymi. Uwielbia science fiction i fantasy z uwzględnieniem wątku romantycznego. Wkrótce ukończy studia na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy ze specjalnością e-pisarstwo i edytorstwo komputerowe. „Wybraniec krwi” jest jej debiutancką powieścią, a jednocześnie pierwszą częścią serii pt. „Wojownicy Periany”.

Najlepsza cena: eBookpoint
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 13 ofert ebooków od 10.26 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
od 9.23 zł
(dla stałych klientów)
10.26 zł ebookpoint.pl
mobi epub pdf
od 6.80 zł
(dostęp online)
11.20 zł ibuk.pl
mobi epub pdf
11.77 zł gandalf.com.pl
mobi epub pdf
od 6.99 zł
(w abonamencie)
13.66 zł legimi.com
mobi epub pdf
13.66 zł virtualo.pl
mobi epub pdf
16.00 zł publio.pl
mobi epub pdf
16.00 zł swiatebookow.pl
mobi epub
12.80 zł inverso.pl
mobi epub
14.50 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
  9.60 zł
w programie Nexto Premium
14.88 zł nexto.pl
mobi epub
16.00 zł woblink.pl
mobi
10.40 zł zinamon.pl
epub
10.40 zł zinamon.pl
pdf
10.40 zł zinamon.pl
pdf
11.25 zł ebuczek.pl

E-booki podobne do "Wybraniec krwi"