Pokonaj odwlekanie - rozwiń wytrwałość

Autor: Piotr Modzelewski

Wydawnictwo: E-bookowo

Oszczędzasz: 35%

"Pokonaj odwlekanie - rozwiń wytrwałość" to książka bliska każdemu, kto widzi sens w dbaniu o siebie, własne zdrowie oraz pragnie osiągnąć sukces. To podręcznik do samodzielnej pracy, który pomaga ćwiczyć "mięsień siły woli", zdradza jak rozpocząć dzień od "żaby" oraz odkrywa pułapki, jakie zastawia na nas umysł. Wskazówki z książki biorę dla siebie, ale podzielę się z innymi - jako praktyk, aby lepiej rozumieć moich klientów i skuteczniej z nimi pracować.


Justyna Żywna, psycholog, dietetyk, libra-psychodietetyk.pl


 


Autor w przystępny sposób przedstawia wybrane wnioski pochodzące z publikacji naukowych poruszających problematykę prokrastynacji. Walorem publikacji jest przystępny sposób prezentacji, często obcojęzycznych, wniosków oraz zaprezentowanie praktycznych wskazówek mających na celu ułatwienie poradzenia sobie z ciągłym odkładaniem rzeczy na później. Pozycja ta może stać się wartościową lekturą, która ułatwi codzienne życie prokrastynatyków.


Wojciech Oronowicz, zastępca redaktora naczelnego Psychoseksuologii

- recenzowanego czasopisma naukowego www.psychoseksuologia.pl


 


Dzieło Piotra Modzelewskiego Pokonaj odwlekanie - rozwiń wytrwałość dotyczy wewnętrznych zmagań większości ludzi. Odwlekanie wykonywania zadań (prokrastynacja) jest nawykiem, który zwalczamy u siebie i równie często pomagamy, bardziej lub mniej skutecznie, zwalczać go innym.

Autor książki zgromadził wiele przykładów, uzasadnień i wzorów ćwiczeń przydatnych dla chcących zrozumieć zjawisko wewnętrznego oporu przed podejmowaniem wysiłku, który można odłożyć na później. By skorzystać z niej w pełni, radzę czytać ją małymi fragmentami, tak by był czas na ułożenie ich sobie w myśli i na wypróbowanie zalecanych technik. Warto wracać do wybranych zagadnień w miarę nabywania doświadczeń w interpretacji odczuć i zachowań związanych ze zjawiskiem nagminnego odwlekania działań.

Zachęcam do korzystania z tej książki nie tylko dla dobrze pojętej korzyści doraźnej, lecz także dla zwiększenia orientacji we współczesnej psychologii, zwłaszcza w tym, co ona wnosi do codziennego życia. Dzięki dobrym lekturom nasza praca nad sobą może być ulepszona!Piotr Modzelewski


Psycholog, pedagog, psychodietetyk. Posiada kwalifikacje do prowadzenia szkoleń oraz coachingu.


Jako psychoterapeuta szkolił się w nurcie terapii krótkoterminowej skoncentrowanej na rozwiązaniach, terapii poznawczo-behawioralnej oraz hipnoterapii klinicznej. W dziedzinie dietetyki oprócz studiów ukończył dodatkowe moduły szkoleniowe z dietetyki klinicznej, żywienia kobiet w ciąży i małych dzieci. Szkolił się ze stylizacji i kształtowania wizerunku.


Pisał pracę magisterską z psychologii o wyuczonej bezradności stanowiącej model powstawania depresji i innych zaburzeń psychicznych. Badał depresję, lęki i skłonności samobójcze u młodzieży szkolnej, studentów i populacji ogólnej w swoim rodzinnym mieście Słupsku i województwie pomorskim. Jego jednak największa pasją, jest badanie optymizmu i tego co sprawia, że człowiek jest zaradny i proaktywny.


Wieloletni pracownik naukowy i wykładowca Akademii Pomorskiej w Słupsku, autor kilkunastu artykułów naukowych z zakresu psychologii i pedagogiki, aktywny prelegent na ponad 20 konferencjach naukowych Absolwent „Szkoły Liderów”. Promował wolontariat wśród młodzieży w ramach projektu "Wolontariat jest ok" (2008 r.). Pracował z małymi dziećmi, młodzieżą i dorosłymi.


Członek Stowarzyszenia Naukowego Psychologia i Seksuologia LGBT, Polskiego Towarzystwa Komunikacji Medycznej oraz Towarzystwa Psychodietetyki.


Członek Stowarzyszenia Naukowego Psychologia i Seksuologia LGBT, Polskiego Towarzystwa Komunikacji Medycznej oraz Towarzystwa Psychodietetyki.

Prowadzi konsultacje psychologiczne i psychodietetyczne w przychodni eDoktor24.pl.


W wolnym czasie sporo czyta, spaceruje, gra w gry planszowe i odwiedza kino z żoną, a także opiekuje się domownikami - sympatycznym pieskiem Tosią i kotką Miką.


Najlepsza cena: Zinamon
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.15 zł

Znaleziono 13 ofert ebooków od 18,20

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
od 18,63 zł
(dla stałych klientów)
20,70 zł ebookpoint.pl
mobi epub pdf
21,30 zł sensus.pl
mobi epub pdf
23,42 zł gandalf.com.pl
mobi epub pdf
25,20 zł ravelo.pl
mobi epub pdf
25,20 zł swiatebookow.pl
mobi epub pdf
od 4,92 zł
(dostęp online)
26,60 zł ibuk.pl
mobi epub pdf
27,99 zł publio.pl
mobi epub pdf
od 6,99 zł
(w abonamencie)
28,00 zł legimi.com
mobi epub pdf
28,00 zł virtualo.pl
mobi epub
25,50 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
27,99 zł empik.pl
mobi epub
18,00 zł
(z kodem prom.)
28,00 zł woblink.pl
mobi
18,20 zł zinamon.pl
epub
18,20 zł zinamon.pl
pdf
18,20 zł zinamon.pl

Piotr Modzelewski - inne e-booki

E-booki podobne do "Pokonaj odwlekanie - rozwiń wytrwałość"