ISBN:9788378597445

W świecie Fosforantów

Autor: Jolanta Horodecka-Wieczorek

Wydawnictwo: E-bookowo

Oszczędzasz: 35%

Powieść pt.”W świecie Fosforantów” oscyluje na pograniczu kilku gatunków literackich. Główną bohaterką jest francuska dziennikarka Elly Lemmour, która znalazła sposób, aby przeprowadzić wywiad w dalekiej głębi Wszechświata. Tam poznaje  wielkiego uczonego Alberta. Wraz z nim i wysoko cywilizowanymi Fosforantami zwiedza Wszechświat, w którym nie istnieje pojęcie czasu w ziemskim wymiarze. Uroczego kosmitę Cygora Elly obdarza wzajemnym uczuciem i zamieszkuje z nim na jego odległej o 220 lat świetlnych planecie Cofo otoczonej błękitną barwą światła dziennego.  
Za sprawą fenomenu  pozaziemskiej techniki bohaterowie będąc na Cofo do woli korzystają z ziemskich dóbr materialnych. Powieść zawiera wiele hipotez naukowych w sposób wyważony wplecionych w fabułę.
W drugiej części, będącej kontynuacją, bohaterka wraz z kosmiczną załogą musi odwiedzić Ziemię w roku 2050 i to akurat wtedy, kiedy trwa….

Powielają się zdania, że powieść jest dobrym materiałem na scenariusz filmowy.
Więcej info na www.jhw.com.pl

 

„W świecie Fosforantów” to powieść science fiktion  przeplatana  wątkami  romansu  psychologicznego.  Powieść ma wysokie  notowania  wśród  naukowców i  recenzentów.Powielają się tez zdania, że powieść jest dobrym  materiałem na scenariusz  filmowy i dobry  polski film, ukazujący świat piękna i mocno rozwiniętej cywilizacji.
Od autorki: Wraz ze swoimi bohaterami zapraszam Państwa w  romantyczną  podróż po Wszechświecie. Poznacie tam Państwo niezwykłych Kosmitów i  świat, w którym  nie istnieje pojęcie  czasu w ziemskim  wymiarze. Przy okazji  wraz  z francuską  dziennikarką  Elly  Lemour i jej przewodnikiem,  wielkim   uczonym   Albertem   odwiedzicie odległą  od Ziemi o dwieście dwadzieścia lat świetlnych  planetę Cofo, otoczoną błękitną barwą światła dziennego. Tam poznacie  jej  wysoko  cywilizowanych  mieszkańców – Fosforantów, którzy chętnie podzielą  się  swoją  wiedzą i z pewnością zaskoczą pozaziemską techniką. Też wyjdzie na jaw, że….  


Podróż bez biletu
Na  spotkaniu  w Instytucie jednego z państw europejskich Barbara spotyka profesora, którego okulary powodują , że przenosi  się w czasie i zmieniając bieg zdarzeń wraca do swej  dawnej egzystencji ,  akurat wtedy, gdy na dwór napadają Tatarzy…

Klucz do przeszłości

Weronika wracając z Paryża postanowiła  po 35 latach odwiedzić  niemiecką wieś  Neudorf, w której spędziła cztery lata wojny, pasąc gęsi i obdarzając wzajemnym uczuciem syna gospodarzy, Waltera. Kiedy  Walter oświadcza się Weronice nadlatują samoloty. Po odzyskaniu przytomności Weronika dowiaduje się że  Walter zmarł w szpitalu i, że wojna zabrała też jego rodziców. Zbliżając  się do  Neudorf niepokoi  ją cisza i  pustka panująca  w okolicy, więc ucieszyła się, gdy zatrzymała ją jakaś samotnie stojąca na poboczu postać, z którą jednak nie udało  się nawiązać kontaktu, ale  podrzuciła ona Weronice klucz, który okazał się kluczem otwierającym wrota do przeszłości a w efekcie i do  zmiany biegu zdarzeń…

Najlepsza cena: Zinamon
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 11 ofert ebooków od 7.80 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
8.40 zł vagabook.pl
mobi epub pdf
od 7.84 zł
(dla stałych klientów)
8.71 zł ebookpoint.pl
mobi epub pdf
9.00 zł ibuk.pl
mobi epub pdf
9.56 zł gandalf.com.pl
mobi epub pdf
12.00 zł publio.pl
mobi epub pdf
12.00 zł virtualo.pl
mobi epub
9.00 zł litres.pl
mobi epub
11.00 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
12.00 zł empik.pl
mobi
7.80 zł zinamon.pl
epub
7.80 zł zinamon.pl
pdf
7.80 zł zinamon.pl
epub
12.00 zł
(z kodem prom.)
12.00 zł woblink.pl

Jolanta Horodecka-Wieczorek - inne e-booki

E-booki podobne do "W świecie Fosforantów"