ISBN:9788378598985

W mroku miasta. Szepty

Autor: Magdalena Rewers

Wydawnictwo: E-bookowo

Stron: 614

Opłacalność: 1.82 zł/100 stron

Oszczędzasz: 38%

Szepty – III tom cyklu W mroku miasta – podobnie jak pierwszy Tajemnice i drugi Cienie to osadzona w realiach współczesnej Polski wielowątkowa powieść z gatunku paranormal-romance, która w barwny sposób splata losy ludzi i istot Mrocznego Świata – wampirów zwanych Rodzajem.

Mroczny Świat wciąż stoi na krawędzi ujawnienia, a coraz zuchwalsze IN NOMINE PATRIS nie stroni od czynów, które mogą wyciągnąć tajemnice Rodzaju na światło dzienne. W obliczu takiego zagrożenia nie wystarcza już okupione krwią przymierze Słowian z dziką germańską nacją oraz pakt z łowcami. Dziś Mroczny Świat musi zjednoczyć się ponad klanami i nacjami, a nawet szukać rozwiązań niekonwencjonalnych, dotąd nie do zaakceptowania, jakkolwiek każda droga wiodąca do celu zdaje się teraz właściwa.

W owym skomplikowanym dla Rodzaju czasie przekorny Amor znów wypuszcza strzałę miłości, by tym razem dosięgnąć nią najważniejszego z wampirów. Czy mu się udało?

W mroku miasta. Szepty wiodą czytelnika przez historię nieschematycznej relacji między najpotężniejszym z wampirów, królem królów i protektorem słowiańskiego Rodzaju – Chwalimirem z Toporów, a Zuzką – radosna iskierką, małym trzpiotem, Niesforną Zuzią i Pchłą Szachrajką w jednym. Przez pryzmat ich romansu Szepty zamykają też historię Kaśki i Bogusława, Gośki i Leona oraz pozostałych bohaterów trylogii.

Jeśli więc zaintrygowała Cię opromieniona ciepłym światłem, pewnie krocząca w mglistą rzeczywistość Mrocznego Świata dziewczyna z okładki, i jeśli chcesz wiedzieć, w jaki sposób latynoski kociak o kasztanowych włosach i karmelowej skórze przewrócił do góry nogami świat starego wampira samotnika…

MUSISZ TO PRZECZYTAĆ!

W mroku miasta – cykl łączący w sobie powieść obyczajową, fantasy, romans, erotykę i kryminał, i zawiera się w trzech tomach:

I – Tajemnice

II – Cienie

III – Szepty

Najlepsza cena: eBookpoint
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 13 ofert ebooków od 11.20 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
od 10.08 zł
(dla stałych klientów)
11.20 zł ebookpoint.pl
mobi epub pdf
od 7.60 zł
(dostęp online)
11.70 zł ibuk.pl
mobi epub pdf
13.22 zł gandalf.com.pl
mobi epub pdf
15.36 zł virtualo.pl
mobi epub pdf
od 6.99 zł
(w abonamencie)
15.36 zł legimi.com
mobi epub pdf
18.00 zł swiatebookow.pl
mobi epub pdf
18.01 zł publio.pl
mobi epub
14.40 zł inverso.pl
mobi epub
15.36 zł empik.pl
mobi epub
  10.80 zł
w programie Nexto Premium
16.74 zł nexto.pl
mobi epub
18.00 zł woblink.pl
mobi
11.70 zł zinamon.pl
epub
11.70 zł zinamon.pl
pdf
11.70 zł zinamon.pl
pdf
12.58 zł ebuczek.pl

Magdalena Rewers - inne e-booki

E-booki podobne do "W mroku miasta. Szepty"