ISBN:9788378750772

Doskonalenie zarządzania procesami biznesowymi w organizacji z wykorzystaniem modeli dojrzałości i technologii informacyjno-komunikacyjnych

Autor: Krzysztof Kania

Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach

W organizacji, dla której procesy są osią działania, problem doskonalenia i usprawniania procesów oraz problem dopasowania biznes-ICT zawsze występują łącznie. Niniejsza praca jest zatem próbą spojrzenia na organizację procesową jednocześnie z dwóch perspektyw: doskonalenia procesów i zarządzania nimi oraz dopasowania informatyki do potrzeb biznesowych. Z tej syntezy wyłania się teza główna pracy: Sformalizowanie i połączenie wiedzy o doskonaleniu procesów, zawartej w modelach dojrzałości, z wiedzą o technologiach informacyjno-komunikacyjnych stanowi podstawę do metodycznego i wspólnego – przez menedżerów i informatyków – rozwiązywania problemów doskonalenia procesów i zarządzania nim oraz dopasowania biznes-ICT. Celem głównym pracy jest zatem rozwiązanie wybranych problemów komunikacji i wymiany wiedzy występujących na styku sfery ICT i sfery biznesu, poprzez opracowanie metodyki budowy i wykorzystania inteligentnego środowiska wspomagającego usprawnianie procesów biznesowych oraz dopasowanie do nich ICT, na podstawie modeli dojrzałości.

Najlepsza cena: IBUK
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.14 zł

Znaleziono 8 ofert ebooków od 26.63 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
31.95 zł litres.pl
mobi epub
29.88 zł ebuczek.pl
pdf
od 4.92 zł
(dostęp online)
26.63 zł ibuk.pl
pdf
od 25.56 zł
(dla stałych klientów)
28.40 zł ebookpoint.pl
pdf
30.18 zł vagabook.pl
pdf
31.59 zł swiatebookow.pl
pdf
31.90 zł zinamon.pl
pdf
35.50 zł onepress.pl

E-booki podobne do "Doskonalenie zarządzania procesami biznesowymi w organizacji z wykorzystaniem modeli dojrzałości i technologii informacyjno-komunikacyjnych"