Upadek Gigantów

Autor: Ken Follett

Wydawnictwo: Albatros A. Kuryłowicz

Stron: 1004

Opłacalność: 2.48 zł/100 stron

Powieść otwierająca monumentalną epicką trylogię, rozgrywająca się na tle burzliwych, kształtujących XX wiek wydarzeń, pełna napięcia opowieść o losach pięciu rodzin - amerykańskiej, niemieckiej, rosyjskiej, angielskiej i walijskiej. Wydarzenia opisane w "Upadku gigantów" przybliżają okres pierwszej wojny światowej, rewolucji październikowej i obrazują powstanie ruchu sufrażystek.

Wybuch pierwszego ogólnoświatowego konfliktu zbrojnego na zawsze zmienia życie bohaterów. Gdy trzynastoletni Billy Williams uczy się, jak być mężczyzną, w brutalnym świecie wojennych okopów, jego siostra trafia do domu arystokratki, Maud Fitzherbert, kobiety uwikłanej w niebezpieczny romans z niemieckim szpiegiem. Nieszczęśliwie zakochany Gus Devar, młody student prawa, otrzymuje szansę na wspaniałą karierę w Białym Domu. Inaczej potoczą się losy Grigorija i Lva Peshkovów, osieroconych bliźniaków, których planu emigracji do mitycznej Ameryki przekreśla wojna.

Upadek gigantów to historia o miłości, nienawiści, poczuciu obowiązku i zdradzie. Pełna napięcia i zwrotów akcja przenosi się z Waszyngtonu do Petersburga, z korytarzy najważniejszych światowych instytucji, do zacienionych buduarów, gdzie możni świata knują kolejne intrygi. Napisana w oparciu o rzetelne badania, pełna zapadających w pamięć bohaterów, najnowsza powieść Folletta to nie tylko znakomita książka obyczajowo-przygodowa, ale również swoisty przewodnik po historii XX wieku.

Najlepsza cena: Virtualo
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.13 zł

Znaleziono 13 ofert ebooków od 24.90 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
24.90 zł virtualo.pl
mobi epub
34.12 zł litres.pl
mobi epub
35.92 zł inverso.pl
mobi epub
od 32.33 zł
(dla stałych klientów)
35.92 zł ebookpoint.pl
mobi epub
37.27 zł vagabook.pl
mobi epub
37.99 zł ebuczek.pl
mobi epub
38.17 zł ibuk.pl
mobi epub
39.07 zł gandalf.com.pl
mobi epub
39.90 zł publio.pl
mobi epub
39.96 zł swiatebookow.pl
mobi epub
40.50 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
44.90 zł woblink.pl
mobi
40.40 zł zinamon.pl
epub
40.40 zł zinamon.pl

Ken Follett - inne e-booki