Spadkobiercy Matarese'a

Autor: Robert Ludlum

Wydawnictwo: Albatros A. Kuryłowicz

Stron: 537

Opłacalność: 4.6 zł/100 stron

Dwadzieścia lat temu czołowi agenci dwóch supermocarstw – Brandon Scofield z elitarnej komórki amerykańskiego wywiadu i Wasilij Taleniekow z KGB – połączyli siły, aby powstrzymać wspólnego wroga: stworzoną na początku XX wieku korsykańską organizację bezwzględnych zabójców, od nazwiska jej założyciela, barona Guillaume'a de Matarese, zwaną Radą Matarezowców.

Materezowcy ostatecznie zostali rozbici, a ich przywódcy zginęli z ręki Scofielda. Dalekosiężne plany sięgnięcia po fotel prezydenta USA oraz – w następnej kolejności – po władzę nad światem, legły w gruzach. Teraz, po upływie dwóch dekad, zbrodnicza organizacja odradza się pod przywództwem operującego z Amsterdamu Jana van der Meera Matareisena. Członkowie Rady konsekwentnie realizują jego wizję nowego ładu: przejęcie władzy gospodarczej i politycznej poprzez destabilizację światowej gospodarki i wywołanie ogólnego chaosu.

Dochodzi do zabójstw wpływowych osób oraz aktów terroru, trwają gigantyczne wykupy i fuzje przedsiębiorstw. Za wszystkim stoją doskonale zakonspirowani matarezowcy. W ich ręce trafia coraz więcej firm i banków o światowym znaczeniu. Wydarzenia te budzą niepokój CIA, która podejrzewa globalny spisek. Kim są spiskowcy? Członkami organizacji, która nie istnieje od 20 lat? Jak głęboko sięgają ich macki i kto nimi kieruje? Agent specjalny CIA Cameron Pryce rozpoczyna dochodzenie. Na początek musi odnaleźć legendarnego Brandona Scofielda, najskuteczniejszego agenta Ameryki z okresu zimnej wojny, jedynego człowieka, który rzucił wyzwanie matarezowcom i przeżył…

Najlepsza cena: Gandalf
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.13 zł

Znaleziono 11 ofert ebooków od 24,68

DRM? Formaty Cena Księgarnia
bez DRM mobi epub
24,68 zł gandalf.com.pl
bez DRM mobi epub
od 22,57 zł
(dla stałych klientów)
25,08 zł ebookpoint.pl
bez DRM mobi epub
26,54 zł eplaton.pl
bez DRM mobi epub
26,55 zł swiatebookow.pl
bez DRM mobi epub
  17,70 zł
w programie Nexto Premium
28,03 zł nexto.pl
bez DRM mobi epub
od 6,99 zł
(w abonamencie)
29,50 zł legimi.com
bez DRM mobi epub
29,50 zł empik.pl
bez DRM mobi epub
29,50 zł virtualo.pl
bez DRM epub
25,08 zł ibuk.pl
plik zabezpieczony DRM epub
26,55 zł ravelo.pl
bez DRM epub
26,60 zł zinamon.pl

Robert Ludlum - inne e-booki

E-booki podobne do "Spadkobiercy Matarese'a"