Poszukiwany

Autor: Lee Child

Seria wydawnicza: Jack Reacher, część 17.

Wydawnictwo: Albatros A. Kuryłowicz

Stron: 480

Opłacalność: 5.11 zł/100 stron

Zimową nocą w nieczynnej pompowni w Nebrasce dochodzi do brutalnego morderstwa: niezidentyfikowany mężczyzna ginie od ciosów nożem. Zabójstwo wygląda na robotę zawodowców. Policja szybko rozsyła komunikat o dwóch podejrzanych, mężczyznach w czarnych garniturach, których widziano na miejscu zbrodni. Szeryf Victor Goodman oraz przysłana z lokalnego biura FBI agentka Julia Sorenson rozpoczynają śledztwo. W tym samym czasie podróżujący autostopem do Wirginii Jack Reacher stoi na węźle autostrady w pobliżu Omaha, czekając na okazję. Wreszcie zatrzymuje się samochód, którym jadą trzy identycznie ubrane osoby: dwaj mężczyźni i kobieta. Reacher wyczuwa, że ma odegrać w tym przedstawieniu jakąś rolę…

Wkrótce Reacher i agentka Sorenson przekonają się, że pozory mylą. W tej sprawie – którą, oprócz FBI, interesują się także CIA i Departament Stanu – nikt, ani nic, nie jest tym, czym się z początku wydaje. Gra toczy się o coś znacznie poważniejszego niż zwykłe morderstwo... zdemaskowanie niebezpiecznego wroga ukrytego w samym sercu Ameryki.

Siedemnasta powieść z Jackiem Reacherem w roli głównej. Zdobywca tytułu Thrillera i Kryminału Roku 2012 w Wielkiej Brytanii.

Najlepsza cena: Gandalf
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.13 zł

Znaleziono 8 ofert ebooków od 24,51

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
29,30 zł litres.pl
mobi epub
24,51 zł gandalf.com.pl
mobi epub
24,51 zł gandalf.com.pl
mobi epub
24,90 zł empik.pl
mobi epub
  17,58 zł
w programie Nexto Premium
27,84 zł nexto.pl
mobi epub
27,84 zł swiatebookow.pl
mobi epub
29,30 zł virtualo.pl
mobi epub
29,30 zł publio.pl
mobi
29,30 zł legimi.com

Jack Reacher - inne książki z cyklu:

E-booki podobne do "Poszukiwany"