Nowe Teorie Wszystkiego. W poszukiwaniu ostatecznego wyjaśnienia

Autor: John D. Barrow

Wydawnictwo: Copernicus Center Press

Stron: 432

Opłacalność: 6.93 zł/100 stron

Oszczędzasz: 50%

Czy kiedykolwiek uda nam się odkryć jedną teorię naukową, która będzie w stanie wyjaśnić wszystko co już się wydarzyło i wszystko co dopiero się wydarzy, na każdym poziomie Wszechświata?

Poszukiwania Teorii Wszystkiego - klucza do poznania wszelkich tajemnic Wszechświata stało celem najbardziej ekscytujących projektów badawczych. Jak może wyglądać taka teoria? Co oznaczałoby jej odkrycie? I jak blisko jej znalezienia jesteśmy?

W Nowych teoriach wszystkiego, John D. Barrow opisuje pomysły i kontrowersje dotyczące ostatecznego wyjaśnienia. Prowadzi nas przez najnowsze koncepcje od M-teorii superstrun, multiwersu, czy spekulacji opisujących świat jako program komputerowy, po nowatorskie podejście do obliczeń i złożoności. Pozwala nam spojrzeć na problemy stojące przed naukowcami poszukującymi Teorii Wszystkiego od strony fizyki, astronomii, kosmologii, filozofii, matematyki, logiki, biologii, historii czy religii, dzięki czemu otrzymujemy pełen obraz, dowiadując się dlaczego dotąd nie udało nam się dotrzeć do ostatecznego rozwiązania.

To pasjonująca lektura, która niezmiennie wstrząsa naszym rozumieniem otaczającej rzeczywistości, wykazując powszechnie występujące luki w naszej wiedzy o tym czego częścią sami jesteśmy.

Rewelacyjna lektura. - „The Independent”

Fascynująca podróż... Barrow dociera do fundamentalnych kwestii dotyczących tej kluczowej zagadki współczesnej nauki. - „Kirkus Reviews”

John D. Barrow kosmolog, matematyk i fizyk teoretyczny na Uniwersytecie Cambridge, Laureat Nagrody Templetona. Autor ponad 400 publikacji naukowych i kilkunastu książek, m.in. Książka o Niczym (CCPress 2015), Początek Wszechświata (CCPress 2016), Stałe natury. O liczbach skrywających najgłębsze tajemnice Wszechświata (2017).

Najlepsza cena: Bramy Nauki
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.28 zł

Znaleziono 13 ofert ebooków od 29,95

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
29,95 zł bramynauki.pl
mobi epub
od 38,82 zł
(dla stałych klientów)
43,13 zł ebookpoint.pl
mobi epub
47,40 zł gandalf.com.pl
mobi epub
50,92 zł ibuk.pl
mobi epub
51,77 zł woblink.pl
mobi epub
53,91 zł ravelo.pl
mobi epub
53,91 zł swiatebookow.pl
mobi epub
54,00 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
  35,94 zł
w programie Nexto Premium
56,90 zł nexto.pl
mobi epub
59,90 zł legimi.com
mobi epub
59,90 zł virtualo.pl
mobi epub
59,90 zł publio.pl
mobi
53,90 zł zinamon.pl
epub
53,90 zł zinamon.pl

John D. Barrow - inne e-booki

E-booki podobne do "Nowe Teorie Wszystkiego."