Gordian. Grzech

Autor: Melissa Darwood

Wydawnictwo: NieZwykłe

Stron: 258

Opłacalność: 7.71 zł/100 stron

Mocno erotyczna powieść. Pikantna. Mroczna. Pełna sekretów.

Przybrana siostra Gordiana wydaje się być jedyną kobietą odporną na jego urok. Czy tylko do czasu? Czy dwoje poranionych przez życie ludzi powinno być razem?   

Gordian zawsze stawia na swoim. Jest trenerem sztuk walki, studentem inżynierii, mężczyzną, któremu nie oprze się żadna kobieta. Z wyjątkiem nowo poznanej, przybranej siostry – Kiry, której zdobycie stanowi dla niego nie lada wyzwanie.
Gordian skrywa mroczne tajemnice. Zbrodnia, której się dopuścił trawi go od środka. Seks wydaje się być najlepszym sposobem na rozładowanie buzujących w nim emocji, lecz czy wystarczającym? Czy każdy grzech można odkupić? Czy rany z przeszłości mogą się zabliźnić na dobre?

Melissa Darwood – pisarka powieści dla kobiet i młodzieży, tworząca pod pseudonimem. Pochodzi z niewielkiej leśnej miejscowości w środkowej Polsce. Jej książki cechują lekki styl, charakterni bohaterowie, nieprzewidywalność fabuły i romantyczność. Autorka debiutowała w 2013 roku bestsellerową powieścią z gatunku young-adult „Larista”. Pozostałe wydane książki autorki to „Pryncypium”, „Luonto”, „Tryjon” i „Guerra”.

Powieść „Gordian – grzech” jest pierwszym tomem serii erotycznej, jaki wyszedł spod pióra pisarki. Strona internetowa Melissy: www.melissadarwood.com

Najlepsza cena: Virtualo
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 8 ofert ebooków od 19,90

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
19,90 zł virtualo.pl
mobi epub
23,60 zł gandalf.com.pl
mobi epub
od 22,94 zł
(dla stałych klientów)
25,49 zł ebookpoint.pl
mobi epub
25,49 zł ibuk.pl
mobi epub
  17,99 zł
w programie Nexto Premium
28,49 zł nexto.pl
mobi epub
28,49 zł swiatebookow.pl
mobi epub
od 6,99 zł
(w abonamencie)
29,99 zł legimi.com
mobi
27,00 zł zinamon.pl
epub
27,00 zł zinamon.pl

Melissa Darwood - inne e-booki

E-booki podobne do "Gordian. Grzech"