ISBN:9788379000524

Ludzie w kłopotliwych miejscach

Autor: Jonathan Gray

Wydawnictwo: Psychoskok

Stron: 112

Opłacalność: 11.19 zł/100 stron

Oszczędzasz: 30%


„Ludzie w kłopotliwych miejscach” to książka napisana przez znanego archeologa i badacza starożytnych misteriów - Jonathana Graya w sposób rzeczowy i konkretny. Autor za wszelką cenę dąży do prawdy, ponieważ żyjemy w cywilizowanym i bardzo postępującym kraju, a mimo to próbuje się nas karmić jakimiś wyssanymi z palców teoriami, które już dawno straciły swoją wiarygodność, zresztą zebrane fakty i dane mówią same za siebie.

Jonathan Gray opisuje bardzo szczegółowo swoje badania, nie tylko z dziedziny archeologii czy geologii, ale także biologii,religioznawstwa i historii. Sensacją jest np. skamieniałość znaleziona przez amatora archeologii, na której odciśnięta jest stopa ludzka w bucie, na którego podeszwie widnieje rozdeptany trylobit! Skała ta datowana jest oczywiście na setki milionów lat. Najprawdziwszej prawdy nigdy nie poznamy, ale warto rozpatrywać wszystkie poglądy pod najróżniejszym kątem. Wszystkie odkrycia dotyczące znalezienia ludzkich szczątków w najbardziej „niewygodnych dla nauki” miejscach są trzymane w tajemnicy. Jednakże wszystkie te znaleziska są także dobrze udokumentowane, choć większości zwykłych ludzi nie jest łatwym do nich dotrzeć.

Przedstawione znaleziska skłaniają do burzliwej dyskusji nad tym, czy teoria ewolucji zapoczątkowana przez Darwina rzeczywiście jest prawdziwa? Zebrany materiał badawczy w dużej mierze kwestionuje darwinowskie założenie. W wielu przypadkach demaskuje działania niektórych naukowców, usiłujących do dnia dzisiejszego zatrzeć ślady nie pasujące do powszechnie uznawanej hipotezy o początkach ludzkości. W ostatnich dziesięcioleciach zaczęto traktować naukę czysto instrumentalnie jako narzędzie ewolucyjnej propagandy.
Najlepsza cena: IBUK
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 13 ofert ebooków od 12.53 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
12.53 zł ibuk.pl
mobi epub pdf
14.32 zł vagabook.pl
mobi epub pdf
15.93 zł swiatebookow.pl
mobi epub pdf
  10.74 zł
w programie Nexto Premium
17.90 zł nexto.pl
mobi epub pdf
17.90 zł publio.pl
mobi epub pdf
od 16.11 zł
(dla stałych klientów)
17.90 zł ebookpoint.pl
mobi epub
14.37 zł ebuczek.pl
mobi epub
14.37 zł ebuczek.pl
mobi epub
14.86 zł litres.pl
mobi epub
16.70 zł gandalf.com.pl
mobi epub
17.90 zł empik.pl
mobi epub
17.90 zł virtualo.pl
mobi epub
17.90 zł woblink.pl
mobi
14.30 zł zinamon.pl
epub
14.30 zł zinamon.pl
pdf
14.30 zł zinamon.pl

Jonathan Gray - inne e-booki

E-booki podobne do "Ludzie w kłopotliwych miejscach"