ISBN:9788379001194

Podwójna przynęta

Autor: Aleksander Janowski

Wydawnictwo: Psychoskok

Stron: 384

Opłacalność: 2.59 zł/100 stron

Oszczędzasz: 50%


„Podwójna przynęta” to pierwszy polski „kryminał ironiczny” umieszczony w realiach brytyjskich, w środowisku bankowym. I nie tylko. Autor ukazuje naszych rodaków za granicą w sposób sympatyczny, dowcipny i interesujący. Liczne polonica ubarwiają wartką narrację. Akcja mocno osadzona jest na kanwie sensacyjnej. Mamy w niej niezbędne atrybuty dobrej powieści kryminalnej – piękne kobiety, wielkie sumy pieniędzy, przemyt, szantaż, co najmniej trzy grupy mafijne, szybkie samochody sportowe, zagmatwane wątki i pogmatwane losy skorumpowanych policjantów oraz Interpol. I jednego uczciwego bankowca. No, w miarę uczciwego.

Wspaniała lektura dla mężczyzn. I kobiet... którzy umieją się na niej poznać. Uwaga! – czytać z przymrużeniem oka. Nie dla ponuraków. Dla miłośników piwa i piłki nożnej. Szczególnie.

Aleksander Janowski, autor wielu popularnych powieści uporczywie przyswajał oporną wiedzę w Wyższej Szkole Języków Obcych Uniwersytetu Warszawskiego. Nie mając głowy do handlu, manipulacji ani kombinowania, poszedł po drodze najmniejszego oporu, uzyskując magisterium z ekwiwalencji tłumaczeniowej na Wydziale Lingwistyki UW. M. in. w Wiedniu zaliczył dwutygodniowy kurs zastosowania sił pokojowych, zorganizowany przez Akademię Pokoju Organizacji Narodów Zjednoczonych. Nie miał, niestety, okazji do aplikowania zdobytej wiedzy w praktyce – stąd tyle konfliktów na świecie. W czasie wolnym ima się pisania książek, z których nie śmieje się ostatni. Śmieją się inni. Dla urozmaicenia repertuaru przełożył z rosyjskiego ”Polowanie na Stalina, polowanie na Hitlera” Borysa Sokołowa. Autor ma także w zanadrzu kilka świetlanych pomysłów na zbawienie świata. Na szczęście… nie zdradzi ich.
Najlepsza cena: eBookpoint
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 12 ofert ebooków od 9.95 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
od 8.96 zł
(dla stałych klientów)
9.95 zł ebookpoint.pl
mobi epub pdf
  6.57 zł
w programie Nexto Premium
10.95 zł nexto.pl
mobi epub pdf
19.90 zł publio.pl
mobi epub
16.06 zł ebuczek.pl
mobi epub
16.06 zł ebuczek.pl
mobi epub
16.92 zł ibuk.pl
mobi epub
17.30 zł gandalf.com.pl
mobi epub
17.71 zł swiatebookow.pl
mobi epub
19.90 zł empik.pl
mobi epub
19.90 zł woblink.pl
mobi epub
19.90 zł virtualo.pl
mobi epub
19.90 zł litres.pl
mobi
15.90 zł zinamon.pl
epub
15.90 zł zinamon.pl

Aleksander Janowski - inne e-booki

E-booki podobne do "Podwójna przynęta"