Iść za Jego głosem

Autor: Tori Ritner

Wydawnictwo: Psychoskok

Stron: 91

Opłacalność: 3.78 zł/100 stron

Oszczędzasz: 50%

„Nigdy nie jesteśmy tak biedni, aby nie stać nas było na udzielenie pomocy bliźniemu” – słowa Mikołaja Gogola doskonale oddają charakter i empatię, jaka drzemie w Tori Ritner – autorce książki pt. „Iść za Jego głosem” (jest to kolejna książka, autorka wcześniej wydała „Puzzle”).

Tori to kobieta, która w swym życiu przeszła naprawdę wiele – życie w patologicznej rodzinie, poczucie ciągłego odrzucenia, w końcu własne tragiczne i nieszczęśliwe małżeństwo, mierzenie się z byciem współuzależnionym.

Szukała również prawdy o Bogu. By uzyskać odpowiedzi na dręczące ją pytania, rozpoczęła „przygodę” z okultyzmem, parapsychologią, magią, spirytyzmem… przygodę, która trwała ponad trzydzieści lat. W końcu sama potrzebowała pomocy, z bezsilnością w głosie wołając: „Boże, jeśli jesteś, ratuj mnie!”. Wybawieniem okazała się pomocna dłoń pastora, który wraz z innymi wiernymi modlił się za uzdrowienie jej duszy. Kiedy nadeszło uzdrowienie, Tori zdała sobie sprawę, jak wielka jest miłość i moc Boga: „Wolność, jaką uzyskałam modlitwą w trakcie walki duchowej (w katolicyzmie takie walki nazywane są egzorcyzmami), sprawiła, iż moje życie zmieniło się diametralnie. „Iść za Jego głosem” to świadectwo mojego nawrócenia, poznawania i odkrywania Boga”.
Najlepsza cena: Publio
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 12 ofert ebooków od 3,44

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
3,44 zł publio.pl
mobi epub pdf
5,18 zł ibuk.pl
mobi epub pdf
6,21 zł ravelo.pl
mobi epub pdf
  4,14 zł
w programie Nexto Premium
6,56 zł nexto.pl
mobi epub pdf
6,90 zł septem.pl
mobi epub pdf
od 6,21 zł
(dla stałych klientów)
6,90 zł ebookpoint.pl
mobi epub
5,77 zł gandalf.com.pl
mobi epub
6,90 zł woblink.pl
mobi epub
6,90 zł legimi.com
mobi epub
6,90 zł virtualo.pl
mobi epub
7,49 zł empik.pl
mobi
5,50 zł zinamon.pl
epub
5,50 zł zinamon.pl
pdf
5,50 zł zinamon.pl

Tori Ritner - inne e-booki

E-booki podobne do "Iść za Jego głosem"