Nina, prawdziwa historia

Autor: Ewelina Rubinstein

Wydawnictwo: Psychoskok

Stron: 126

Opłacalność: 3.54 zł/100 stron

Oszczędzasz: 55%

„Nina, prawdziwa historia” Eweliny Rubinstein to opowieść o poszukiwaniu własnej tożsamości, o zmierzeniu się ze swymi słabościami i lękami. Przedstawia historię młodego prawnika, który cofając się w czasie, uświadamia sobie, dlaczego stał się bohaterem dziwnych w tym czasie zdarzeń.

Daniel, odbywając staż w Moguncji i wykładając na Uniwersytecie Johanna Gutenberga, któregoś dnia zostaje odwiedzony w swoim domu przez Ernesta Schneidera. Starszy, nieznajomy mężczyzna zostawia mu wiadomość od tajemniczej Niny, w postaci tajemniczego wpisu do książki: „Aby to, co było we mnie, nie umarło razem ze mną. Dla Daniela, Nina”. Zaciekawiony dziwnymi słowami i kompletnie nie rozumiejąc sytuacji, postanawia odszukać dziewczynę. Kiedy okazuje się, że jest ona prostytutką, Daniel nie czuje się oburzony, wręcz przeciwnie, płaci jej za seks i przeżywa niezwykłe uniesienie w jej ramionach. Chłopak wyjeżdża na staż do Paryża, wciąż obsesyjnie myśląc o dziewczynie i nie mogąc skupić się na niczym. Zbieg okoliczności powoduje, że Daniel ponownie i tu spotyka dziwacznego starca, który wcześniej wtargnął do jego mieszkania, zostawiając dziwną wiadomość. Pojawia się też Nina, z którą przeżywa dziwną, erotyczną przygodę, również w towarzystwie mężczyzny.

Kim są Ernest i Nina? Jak to możliwe, że wciąż są obecni w życiu Daniela, gdziekolwiek on jest? Pomocy w rozwiązaniu tej tajemniczej zagadki udziela mu koleżanka z uczelni i jej znajomi, którzy przy okazji odkrywają więcej faktów tej sprawy.

To powieść pełna dynamizmu i niespodziewanych zwrotów akcji. Lektura dla każdego czytelnika żądnego rozwiązywania tajemniczych zagadek z przeszłości.
Najlepsza cena: Septem
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 12 ofert ebooków od 4,46

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
4,46 zł septem.pl
mobi epub pdf
od 4,01 zł
(dla stałych klientów)
4,46 zł ebookpoint.pl
mobi epub pdf
6,93 zł ibuk.pl
mobi epub pdf
7,72 zł vagabook.pl
mobi epub pdf
  5,94 zł
w programie Nexto Premium
9,90 zł nexto.pl
mobi epub pdf
9,90 zł publio.pl
mobi epub
6,63 zł litres.pl
mobi epub
8,47 zł gandalf.com.pl
mobi epub
9,90 zł empik.pl
mobi epub
9,90 zł virtualo.pl
mobi epub
9,90 zł woblink.pl
mobi
7,90 zł zinamon.pl
epub
7,90 zł zinamon.pl
pdf
7,90 zł zinamon.pl

Ewelina Rubinstein - inne e-booki

E-booki podobne do "Nina, prawdziwa historia"