Nasza Ameryka

Autor: Richard Lupa

Wydawnictwo: Psychoskok

Oszczędzasz: 47%


„Nasza Ameryka” Richarda Lupy to książka pokazująca najlepsze dla Polaków miejsca do zamieszkania w USA oraz możliwości zostania milionerem w Ameryce. Pokazuje fascynujący kraj jakim są Stany Zjednoczone ze swoją potęgą militarną i gospodarczą stanowiącą jedną czwartą ekonomii świata. Sławnych współczesnych Polaków. Najlepsze biznesy do robienia oraz kontakty z ośrodkami polonijnymi.

Ze statystyk wynika, że 75% milionerów to osoby, które przybyły spoza granic Ameryki. Przysłowie od pucybuta do milionera jest tutaj nadal aktualne. Warunki do prowadzenia biznesów są wyjątkowo sprzyjające i takie same dla obywateli amerykańskich jak i nowych przybyszów czy emigrantów.

To skondensowana encyklopedyczna wiedza o tym supermocarstwie i przekroju mieszkających tutaj współczesnych obywatelach polskiego pochodzenia. Polacy w Ameryce stanowią 3,2% ludności, odnosząc wspaniałe sukcesy prawie w każdej dziedzinie życia tego państwa. Od wynalazcy komputera Steva Woźniaka, po słynnych aktorów filmowych jak Peter Falk, Paul Newman, w żyłach których płynie polska krew. Książka stanowi dorobek 30-letniego pobytu autora w USA oraz jego poszukiwań Ziemi Obiecanej.
Najlepsza cena: Świat Ebooków
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 11 ofert ebooków od 12,23

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
12,23 zł swiatebookow.pl
mobi epub pdf
16,03 zł ibuk.pl
mobi epub pdf
20,61 zł ravelo.pl
mobi epub pdf
22,90 zł publio.pl
mobi epub pdf
od 20,61 zł
(dla stałych klientów)
22,90 zł ebookpoint.pl
mobi epub
19,16 zł gandalf.com.pl
mobi epub
19,46 zł empik.pl
mobi epub
22,90 zł virtualo.pl
mobi epub
22,90 zł litres.pl
mobi epub
od 6,99 zł
(w abonamencie)
22,90 zł legimi.com
mobi
18,30 zł zinamon.pl
epub
18,30 zł zinamon.pl
pdf
18,30 zł zinamon.pl

E-booki podobne do "Nasza Ameryka"