ISBN:9788379006472

Psychoterapia kwantowa. Myśli leczą, myśli zabijają

Autor: Jerzy Lech Piechnik

Wydawnictwo: Psychoskok

Oszczędzasz: 55%

„Psychoterapia kwantowa" Jerzego Lecha Piechnika to literatura popularnonaukowa zawierająca w podtytule zdanie: „ Myśli leczą, myśli zabijają ”, które wyraźnie obrazuje rolę energii myśli i emocji w procesie powstawania chorób. W rzeczywistości świadomość - to myśli, emocje i przeczucia, które mają strukturę energetyczną i są nośnikami informacji decydującym o zdrowiu lub chorobie. Najlepszym tego przykładem są wyniki badań nad efektem placebo i nocebo, opisane dokładnie w dalszej części książki, a które mogą być wytłumaczeniem cudownych uzdrowień lub niespodziewanych zejść śmiertelnych. br>

Rolę świadomości i podświadomości oraz tajemnicę snów nie sposób wytłumaczyć bez odwoływania się do pola energetyczno - informacyjnego hiperprzestrzeni kwantowej, stanowiącej źródło komunikacji lokalnej i nielokalnej wszystkiego co wydarzyło się na przestrzeni dziejów. Informacje zawarte w tym obszarze są dostępne dla każdego, kto potrafi dostroić częstotliwość swoich fal mózgowych do odbioru w czasie medytacji, hipnozy lub snu, doświadczając intuicyjnej kreatywności. W następnych rozdziałach czytelnik znajdzie liczne tego przykłady oparte na doświadczeniach różnych ośrodków naukowych.


Doświadczenia śmierci klinicznej opisywane przez pacjentów skutecznie reanimowanych dowodzą również istnienia świadomości nielokalnej, z którą nasz umysł może mieć kontakt. Podobne podłoże mogą mieć przykłady reinkarnacji występujących u dzieci w wieku 3 do 5 lat, które z wielkimi szczegółami opisują swoje poprzednie życie. Przykłady takich zachowań również opisane zostały w tej książce.


Jesteśmy istotami energetyczno-informacyjnymi, zatopionymi w szerszych polach energii, dlatego podlegamy wpływom, nie tylko ciała i umysłu, ale przede wszystkim tych pól. I od tej równowagi energetycznej zależy, czy mamy do czynienia ze zdrowiem, czy chorobą.

Najlepsza cena: eBookpoint
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 13 ofert ebooków od 12.55 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
od 11.30 zł
(dla stałych klientów)
12.55 zł ebookpoint.pl
mobi epub pdf
19.53 zł ibuk.pl
mobi epub pdf
22.04 zł vagabook.pl
mobi epub pdf
24.83 zł swiatebookow.pl
mobi epub pdf
24.83 zł swiatebookow.pl
mobi epub pdf
  16.74 zł
w programie Nexto Premium
26.51 zł nexto.pl
mobi epub pdf
27.90 zł publio.pl
mobi epub
22.28 zł ebuczek.pl
mobi epub
22.28 zł ebuczek.pl
mobi epub
25.14 zł gandalf.com.pl
mobi epub
26.23 zł litres.pl
mobi epub
27.90 zł empik.pl
mobi epub
27.90 zł woblink.pl
mobi epub
27.90 zł virtualo.pl
mobi
22.30 zł zinamon.pl
epub
22.30 zł zinamon.pl
pdf
22.30 zł zinamon.pl

E-booki podobne do "Psychoterapia kwantowa. Myśli leczą, myśli zabijają"