Odprowadzam ciszę

Autor: Alicja Masłowska – Burnos

Wydawnictwo: Psychoskok

Oszczędzasz: 30%


„Odprowadzam ciszę” Alicji Masłowskiej-Burnos to druga część "Trylogii ciszy", powieści obyczajowo - psychologicznej, w tle z subtelną nutą erotyzmu.

Majka Karewicz, bohaterka znana z pierwszej części "Nie wchodź w moją ciszę", próbuje uwolnić się od bolesnych wspomnień, ogarnięta jest smutkiem, żalem, złością i niepewnością. Rany duszy nie zabliźniły się, co nie pozwala kobiecie na bardziej racjonalne podejmowanie decyzji, priorytetem staje się konfrontacja z faktami, tragedią i rozpaczą. Maja powoli patrzy w przyszłość. Zaczyna zdawać sobie sprawę, że czasami trzeba coś nieodwołalnie stracić, aby później docenić w pełni to, co oferuje los.

Maja i Adam - żona i mąż, para kochanków, pracoholiczka i charyzmatyczny deweloper, po raz kolejny będą musieli zmierzyć się z bezwzględnymi i mściwymi ludźmi. Powtórnie ich wielkie i namiętne uczucie zostaje wystawione na próbę. Układy, szantaże i groźby stanowią podstawę całej fabuły. Traumatyczna przeszłość powraca, odciska swe piętno na teraźniejszości, czy niesie ze sobą konsekwencje na przyszłość? Czy Majce uda się rozpalić płomień miłości w małżeństwie, zlikwidować powstały mur przemilczania, wyjaśnić wszelkie tajemnice i niedomówienia, zwłaszcza teraz, kiedy oboje z mężem tak bardzo siebie potrzebują?

Skomplikowane relacje i doświadczenia zawodowe zostały zebrane w taki sposób, iż stanowią bardzo subtelny charakter powieści, mimo bardzo mocno rozwiniętego wątku kryminalnego. Konsekwencją tego jest książka bardzo dojrzała, koncentrująca się zarówno na życiu wewnętrznym bohaterów, jak i na skomplikowanej akcji. Proporcje pomiędzy tymi elementami są doskonale wyważone, a następujące po sobie wydarzenia i wielowątkowa intryga przyciągają naszą uwagę i zmuszają do głębokiej koncentracji.

Najlepsza cena: eBookpoint
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 13 ofert ebooków od 15,98

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
od 14,38 zł
(dla stałych klientów)
15,98 zł ebookpoint.pl
mobi epub pdf
16,03 zł ibuk.pl
mobi epub pdf
17,86 zł vagabook.pl
mobi epub pdf
19,43 zł gandalf.com.pl
mobi epub pdf
20,38 zł swiatebookow.pl
mobi epub pdf
  13,74 zł
w programie Nexto Premium
21,76 zł nexto.pl
mobi epub pdf
22,90 zł publio.pl
mobi epub pdf
22,90 zł virtualo.pl
mobi epub pdf
od 6,99 zł
(w abonamencie)
22,90 zł legimi.com
mobi epub
22,90 zł empik.pl
mobi epub
14,90 zł
(z kodem prom.)
22,90 zł woblink.pl
mobi epub
22,90 zł litres.pl
mobi
18,30 zł zinamon.pl
epub
18,30 zł zinamon.pl
pdf
18,30 zł zinamon.pl

Alicja Masłowska – Burnos - inne e-booki

E-booki podobne do "Odprowadzam ciszę"