Déjà vu

Autor: Jacek Jakubowski

Wydawnictwo: Psychoskok

Oszczędzasz: 32%


„Déjà vu” Jacka Jakubowskiego to zbiór opowiadań science-fiction. Przedstawia pięć odrębnych przygód, chociaż wszystkie są połączone parą głównych bohaterów i wszystkie rozpoczynają się w księżycowej bazie Copernicus. Każda historia jest pasjonującym epizodem dwójki przedstawicieli Agencji Wywiadu Thala i Cayi w przestrzeni galaktyki Mlecznej Drogi.

Ludzkość opanowała już swoją rodzimą galaktykę – Mleczną Drogę i planuje dalsze podboje wszechświata, mimo pojawiających się wciąż nowych problemów. Agencja Wywiadu dysponuje kilkoma okrętami, które posiadają nowoczesny napęd tachionowy i dzięki temu mogą poruszać się szybciej niż światło. To daje im przewagę nad ich przeciwnikami. Thal i Cayia błyskawicznie mogą przemieszczać się swoim pantoplanem Kojotem z miejsca na miejsce w całej galaktyce. Sprawy, którymi zajmują się agenci wymagają dobrej formy fizycznej, sprytu, inteligencji oraz umiejętności szybkiego podejmowania decyzji. Jako funkcjonariusze Agencji Wywiadu z pionu operacyjnego muszą bezpośrednio stawiać czoła różnorodnym niebezpieczeństwom, stykając się niejednokrotnie z różnymi formami życia we wszechświecie, który nie został jeszcze bez reszty opanowany przez ludzi. W przestrzeni napotykają inne formy życia niż homo sapiens, galaktyka bowiem okazała się wypełniona przeróżnymi cywilizacjami, jednak funkcjonującymi na niższym stopniu rozwoju. Agencja Wywiadu, jest jedną z wielu służb, która pilnuje porządku w przestrzeni.
Opowiadania są bardzo wciągające, przynoszą wiele emocji oraz intelektualnych zagadek czytelnikom, dlatego że śledztwa i działania operacyjne „w terenie”, a raczej na różnych ciałach niebieskich przypominają zagadki kryminalne z klasycznego kryminału.
Najlepsza cena: eBookpoint
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.14 zł

Znaleziono 11 ofert ebooków od 17,63

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
od 15,87 zł
(dla stałych klientów)
17,63 zł ebookpoint.pl
mobi epub pdf
18,13 zł ibuk.pl
mobi epub pdf
20,20 zł vagabook.pl
mobi epub pdf
  15,54 zł
w programie Nexto Premium
25,90 zł nexto.pl
mobi epub pdf
25,90 zł publio.pl
mobi epub
19,43 zł litres.pl
mobi epub
21,07 zł gandalf.com.pl
mobi epub
25,90 zł empik.pl
mobi epub
25,90 zł virtualo.pl
mobi epub
15,90 zł
(z kodem prom.)
25,90 zł woblink.pl
mobi
20,70 zł zinamon.pl
epub
20,70 zł zinamon.pl
pdf
20,70 zł zinamon.pl

Jacek Jakubowski - inne e-booki

E-booki podobne do "Déjà vu"