ISBN:9788379240159

David Beckham. Piłkarz. Celebryta. Legenda

Autor: Gwen Russell

Wydawnictwo: Wydawnictwo SQN

Stron: 270

Opłacalność: 9.63 zł/100 stron

David Beckham to bez wątpienia jeden z najwybitniejszych i najbardziej lubianych piłkarzy. Jest legendą zarówno na boisku, jak i poza nim. Od radosnych pisków młodych dziewcząt do chóralnych śpiewów kibiców – David jest na ustach wszystkich. W 2003 roku, za swoje zasługi dla futbolu, został mianowany kawalerem Orderu Imperium Brytyjskiego.

Ta niezwykła biografia przybliża jego największe osiągnięcia. Swój pierwszy występ w seniorskiej drużynie Manchesteru United zaliczył już w wieku 17 lat, a niedługo potem cały świat zapoznał się z jego nazwiskiem za sprawą fenomenalnej bramki w meczu z Wimbledonem. Obecnie, ponad dekadę później, może pochwalić się drugim wynikiem, jeśli chodzi o liczbę występów w reprezentacji Anglii, pozostając jedynym brytyjskim piłkarzem, który zdobywał gole na trzech różnych mistrzostwach świata.

David zawdzięcza swój wizerunek nie tylko osiągnięciom na boisku. Prywatnie związany ze słynną Posh Spice, gwiazdą girlsbandu Spice Girls, zaprezentował światu inne oblicze: kochającego męża i ojca oraz eksperta w dziedzinie mody. Wraz z Victorią tworzą rozpoznawalną na całym świecie markę, dla wielu pozostając niedoścignionym wzorem.


David Beckham. Piłkarz. Celebryta. Legenda to inspirująca opowieść o niezwykle utalentowanym zawodniku i wspaniałym człowieku. To rzetelny i kompletny portret złotego chłopca angielskiej piłki nożnej, któremu szturmem udało się podbić serca kibiców na całym świecie.

 

O autorze:
Gwen Russell – wysoko ceniony dziennikarz i autor książek, pisze głównie o życiu celebrytów.

Najlepsza cena: LitRes
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.14 zł

Znaleziono 5 ofert ebooków od 25.99 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
25.99 zł litres.pl
mobi epub
27.62 zł gandalf.com.pl
mobi epub
27.97 zł ibuk.pl
mobi epub
28.00 zł ebuczek.pl
mobi epub
28.00 zł ebuczek.pl
mobi
26.30 zł zinamon.pl
epub
26.30 zł zinamon.pl