Sébastien Loeb. Mój styl jazdy

Autor: Sébastien Loeb

Wydawnictwo: Sine Qua Non

Stron: 226

Opłacalność: 11.64 zł/100 stron

Oszczędzasz: 20%

Sébastien Loeb już jako dziecko zakochał się w prędkości i zwyciężaniu. Zawsze był w gorącej wodzie kąpany i nigdy nie mógł usiedzieć w miejscu. Rzucił szkołę, imał się różnych dorywczych prac, a wolny czas spędzał na szaleńczych rajdach z kolegami, najpierw na motorowerze, później za kierownicą samochodu. Miał tylko jedno marzenie - jechać coraz szybciej i dzięki temu być zawsze pierwszym.

Jego rajdowy debiut okazał się prawdziwym objawieniem. Wkrótce pod swoje skrzydła wziął go Citroën, a zdolny rajdowiec-samouk odkrył ciemne strony tego wymagającego sportu. Musiał nauczyć się dyscypliny i pracy w zespole, jego chlebem powszednim stały się upalne dni spędzane w samochodzie nagrzanym do sześćdziesięciu stopni, chwile grozy i liczne rozczarowania. Równocześnie adrenalina, euforia wyścigu i niezapomniane przeżycia w argentyńskiej pampie czy australijskim buszu z nawiązką rekompensowały mu wszelkie trudy.

SÉBASTIEN LOEB, absolutny rekordzista Rajdowych Mistrzostw Świata, ulubiony sportowiec Francuzów, po raz pierwszy opowiada tak otwarcie o swoim życiu. Jego autobiografia kryje wiele niespodzianek.

Najlepsza cena: Zinamon
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.18 zł

Znaleziono 7 ofert ebooków od 26,30

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
27,31 zł litres.pl
mobi epub
27,90 zł gandalf.com.pl
mobi epub
27,97 zł ibuk.pl
mobi epub
28,62 zł vagabook.pl
mobi epub
30,27 zł swiatebookow.pl
mobi epub
  19,74 zł
w programie Nexto Premium
32,90 zł nexto.pl
mobi
26,30 zł zinamon.pl
epub
26,30 zł zinamon.pl

Sébastien Loeb - inne e-booki

E-booki podobne do "Sébastien Loeb. Mój styl jazdy"