ISBN:9788379242405

11 pierścieni

Autor: Hugh Delehanty, Phil Jacskon

Wydawnictwo: Sine Qua Non

Phil Jackson. To on:
– przekonał Michaela Jordana, że musi zdobywać mniej punktów,
– rozwinął talenty przywódcze Scottiego Pippena,
– zapanował nad wybrykami Dennisa Rodmana,
– wyeliminował słabości Shaquille’a O’Neala, które tak bezlitośnie wykorzystywali rywale,
– natchnął Kobego Bryanta do przemiany w prawdziwego lidera.
Dlaczego musiałeś wygrać wszystko już w pierwszym roku i sprawić, że to się wydaje takie łatwe? Teraz wszyscy wyglądamy na głupków, bo nie udało nam się to wcześniej (Jerry Buss, właściciel Los Angeles Lakers, po pierwszym sezonie Phila Jacksona).
11 mistrzowskich pierścieni zdobytych dzięki wykorzystaniu mądrości buddyzmu zen, niecenzuralnych cytatów z „Pulp Fiction” i plemiennych zwyczajów Indian Lakota. Niezliczone anegdoty zza kulis NBA. Inspirujący podręcznik zarządzania ludźmi i osiągania niewyobrażalnych sukcesów. Wszystko to w jednej, unikalnej książce.

„Phil Jackson to najwybitniejszy trener wszech czasów, prawdziwy filozof koszykówki. Nikt nie potrafił lepiej dotrzeć do wielkich gwiazd z wielkim ego, a to zapewniło mu rekordową liczbę mistrzowskich tytułów. Jego wspomnienia to historia NBA nie tylko dla koneserów”.

Marcin Harasimowicz, autor książki „LeBron James. Król jest tylko jeden?”„Phil Jackson wielokrotnie pokazuje, jak zobaczyć to, co pozornie niewidzialne. Do zastosowania w każdej grupie ludzi, w dowolnych wyzwaniach, jakie przed nimi staną”.

„The Bleacher Report”

Wyślemy Ci maila, gdy książka pojawi sie w sprzedaży

Brak ofert. Niedługo mogą się pojawić, zajrzyj tutaj za jakiś czas

E-booki podobne do "11 pierścieni"