Finansowanie firm na rynkach zagranicznych (wyd. II). Rozdział 1. Globalizacja rynków finansowych a zagraniczna ekspansja firm

Autor: Wioletta Nawrot

Wydawnictwo: CeDeWu

W książce w sposób kompleksowy przedstawiono zagadnienia związane z gromadzeniem kapitału na działalność firmy krajowej za pośrednictwem ryn­ków zagranicznych. Może być z powodzeniem polecana do nauki finansów na studiach wyższych uczelni ekonomicznych. Na wstępie przedstawiono w niej problematykę globalizacji współczesnych rynków finansowych w kontekście zagranicznej ekspansji przedsiębiorstwa. Na uwagę zasługują współczesne tendencje zmian w funkcjonowaniu giełd papierów wartościowych. Czytelnik szczegółowo jest zaznajamiany z różnorodnymi aspektami związanymi z emisją papierów wartościowych na zagranicznych rynkach kapitałowych i wprowadzaniem ich do obrotu giełdowego. Wskazywane są motywy, korzyści oraz negatywne aspekty związane z tym procesem. Omówione są w niej praktyczne aspekty wprowadzania spółek krajowych na za­graniczne giełdy papierów wartościowych - emisja akcji, kwitów depozytowych oraz obligacji na rynkach zagranicznych. Przedstawione są procedury, które towarzyszą emisji tych instrumentów finansowych. Przedstawiono w niej także cechy spółek notowanych na giełdach zagranicznych, motywy emisji ich walorów oraz kryteria wyboru danej giełdy.

Najlepsza cena: Gandalf
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 6 ofert ebooków od 3,14

DRM? Formaty Cena Księgarnia
bez DRM pdf
3,14 zł gandalf.com.pl
bez DRM pdf
od 3,05 zł
(dla stałych klientów)
3,39 zł ebookpoint.pl
bez DRM pdf
3,59 zł eplaton.pl
bez DRM pdf
  2,39 zł
w programie Nexto Premium
3,79 zł nexto.pl
bez DRM pdf
3,99 zł virtualo.pl
plik zabezpieczony DRM pdf
3,99 zł legimi.com

Wioletta Nawrot - inne e-booki

E-booki podobne do "Finansowanie firm na rynkach zagranicznych (wyd. II). Rozdział 1. Globalizacja rynków finansowych a zagraniczna ekspansja firm"