ISBN:9788379414680

Prawo finansowe wobec wyzwań XXI wieku

Autor: Jolanta Gliniecka, Anna Drywa, Edward Juchniewicz

Wydawnictwo: CeDeWu

Najniższa cena z poprzednich 30 dni: 85.02 zł.

Przedstawiamy Państwu kolejne, zbiorowe opracowanie środowiska naukowego zajmującego się w Polsce i sześciu państwach Europy Środkowo-Wschodniej prawem finansowym i finansami publicznymi. Niniejsza publikacja stanowi owoc dyskusji przedstawicieli nauki zarówno co do przyszłego kształtu prawa finansowego i finansów publicznych, jak i co do wskazania dalszych tendencji w studiach naukowych oraz piśmiennictwie z tego zakresu. Oddawany właśnie w ręce Czytelników tom jest efektem trzeciej edycji ważnego projektu naukowego Prawo finansowe wobec wyzwań XXI wieku.

Zmiany w prawie oraz w nauce prawa finansowego i finansów publicznych, jakie następują w ostatnim ćwierćwieczu w Polsce i w państwach Europy Środkowo-Wschodniej pozwalają analizować, oceniać dotychczasowy dorobek w tym zakresie, zwłaszcza w kontekście jego aktualności oraz oczekiwań płynących z praktyki, a także dają asumpt do poszukiwania odpowiedzi na pytanie, czy jesteśmy w stanie przewidzieć wyzwania, jakie nauce i praktyce przynosi wiek XXI?

Dyskusja, w efekcie której powstał niniejszy tom, jest rozległa, zarówno merytorycznie, przestrzennie, jak i czasowo. Towarzyszy nam refleksja, że w nieodległym czasie obowiązujący porządek prawny w sferze finansów publicznych będzie podlegał dalszym zmianom, dając przyczynek do kontynuowania rozważań.

Życząc Państwu interesującej lektury - mamy nadzieję, że stanie się ona doskonałą przestrzenią do wymiany myśli, efektów badań oraz poglądów na finanse publiczne, wybiegających na wiele lat w XXI wiek.

Najlepsza cena: IBUK
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.47 zł

Znaleziono 8 ofert ebooków od 85.02 zł

Formaty Cena Księgarnia
pdf
85.02 zł ibuk.pl
pdf
92.60 zł gandalf.com.pl
pdf
od 83.39 zł
(dla stałych klientów)
92.65 zł ebookpoint.pl
pdf
92.65 zł onepress.pl
pdf
  65.40 zł
w programie Nexto Premium
101.37 zł nexto.pl
pdf
103.55 zł swiatebookow.pl
pdf
109.00 zł legimi.com
pdf
109.00 zł virtualo.pl

Jolanta Gliniecka - inne e-booki

Anna Drywa - inne e-booki

Edward Juchniewicz - inne e-booki