ISBN:9788379420742

Brudny świat

Autor: Agnieszka Lingas-Łoniewska

Wydawnictwo: Novae Res

Oszczędzasz: 50%

JEDEN Z NAJPOPULARNIEJSZYCH FAN FICTION, w 2010 roku wydany w USA pod tytułem Dirty World doczekał się polskiej premiery! Wstrząsająca opowieść o miłości, demonach przeszłości i głęboko skrywanych tajemnicach. Wichrowe wzgórza miały swoich Cathy i Heathcliffa, Brudny świat pokazuje zagmatwane i tragiczne losy Kati i Tommy’ego.

 

„Pozostań przy mnie na zawsze – przybierz, jaką chcesz, postać – doprowadź mnie do obłędu, tylko nie zostawiaj mnie samego w tej otchłani, gdzie nie mogę cię znaleźć! Nie mogę żyć bez mojego życia. Nie mogę żyć bez mojej duszy!”

 

 

Kiedy stykają się ze sobą dwa tak różne światy, jak Kathriny Russell i Tommy’ego Cordella, niemożliwe jest, aby nie doszło do wybuchu. Praktycznie więcej ich dzieli, niż łączy. Jedynym wspólnym ogniwem jest praca nad najnowszą płytą Semtexu. W dodatku każde z tych dwojga dźwiga na barkach dramat swojej własnej przeszłości. Czy będą w stanie pokonać wzajemną niechęć? Jak poradzą sobie z uczuciem, którego do tej pory żadne z nich nie znało, a które nagle eksploduje niczym Etna?

 

Agnes A. Rose

http://wkrainieczytania.blogspot.com

 

 

Lingas-Łoniewska jak zawsze mistrzowsko operuje słowem. Buduje napięcie, pięknie przedstawia chwile namiętności, jest romantycznie, interesująco, ale i brutalnie momentami. Zaskakuje, wzrusza, doprowadza do łez, wyprowadza totalnie z równowagi. I robi to z premedytacją! Po przeczytaniu tej historii będziecie potrzebowali sporo czasu, by dojść do siebie i ochłonąć, choć jednocześnie będziecie przekonani, że nie mogło być inaczej, że tylko takie zakończenie wchodziło w grę, że jest idealne.

 

Anna Grzyb

 

 

Autorce znakomicie wychodzi połączenie wątków romansowego z kryminalnym. Przekonałam się już o tym po raz kolejny. Poza tym, w zaskakującym zakończeniu odnaleźć można odniesienia do moich ukochanych „Wichrowych Wzgórz” Emily Bronte. Mam nadzieję, że kiedyś książka ukaże się także na polskim rynku wydawniczym. Warto!

 

www.slowemmalowane.blogspot.com

 

 

Agnieszka Lingas-Łoniewska - wrocławianka, pisząca książki łączące sensację z romansem, kochająca zwierzaki, Within Temptation i jeszcze kilka ostrzejszych dźwięków.

 

Autorka książek:

„Bez przebaczenia",

„Zakręty losu",

„Zakład o miłość”,

„Szósty”,

„W zapomnieniu”,

„W szpilkach od Manolo”,

„Łatwopalni”,

„Obrońca nocy”.

 

Laureatka konkursu na kryminalne opowiadanie z Dolnym Śląskiem w tle.

Ma także na swoim koncie udział w antologiach literackich: „Książki Moja Miłość” i „31.10 Halloween po polsku” oraz „Zatrute pióra”

 

Tworzy w internecie stronę Czytajmy Polskich Autorów, która ma na celu propagowanie polskiej prozy, prowadzi bloga z recenzjami, organizuje cykliczne konkursy, w których można wygrać książki polskich autorów.

 

Strona autorki: www.agnesscorpio.pl

Blog autorki: www.agnesscorpio.blogspot.com

Najlepsza cena: Woblink
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 15 ofert ebooków od 13.50 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
13.50 zł woblink.pl
mobi epub
20.25 zł ibuk.pl
mobi epub
21.60 zł septem.pl
mobi epub
21.60 zł sensus.pl
mobi epub
od 19.44 zł
(dla stałych klientów)
21.60 zł ebookpoint.pl
mobi epub
21.87 zł litres.pl
mobi epub
22.41 zł vagabook.pl
mobi epub
23.08 zł ebuczek.pl
mobi epub
23.50 zł gandalf.com.pl
mobi epub
24.03 zł swiatebookow.pl
mobi epub
  16.20 zł
w programie Nexto Premium
25.11 zł nexto.pl
mobi epub
27.00 zł publio.pl
mobi epub
27.00 zł virtualo.pl
mobi epub
27.00 zł empik.pl
mobi
22.40 zł zinamon.pl
epub
22.40 zł zinamon.pl

Agnieszka Lingas-Łoniewska - inne e-booki

E-booki podobne do "Brudny świat"