186 szwów. Z Czeczenii do Polski. Droga matki

Autor: Zargan Nasordinova

Wydawnictwo: Edipresse Książki

Stron: 200

Opłacalność: 12.46 zł/100 stron

Oszczędzasz: 11%

Przepełniona emocjami opowieść o głębokiej więzi między dwiema kobietami, które różni prawie wszystko - pochodzenie, poglądy, wychowanie, język, kultura, religia – a łączy samotne macierzyństwo i życie naznaczone chorobą.

Mogły nigdy się nie spotkać. Mogły nawet nie wiedzieć o swoim istnieniu. Jednak los chciał inaczej. Jak do tego doszło? Co Ją tu przywiodło? Jaka była Jej droga? Jak powstało Jej 186 szwów? Czy wojna się już dla Niej skończyła? Co dalej?

186 szwów to wzruszająca opowieść o macierzyństwie, miłości, odwadze, strachu i cierpieniu. Opowieść o kaukaskiej gościnności, rodzinnych więzach, samotnych zmaganiach, walce o życie, czeczeńskim honorze, złotym sercu i nadludzkim bólu. Opowieść o poszukiwaniu spokoju, dobra, bezpieczeństwa i ciepła.

Ta historia pozwala docenić życie, odnaleźć piękno i dobro, ułożyć od nowa własne priorytety i wyraźnie zobaczyć to, co naprawdę ważne. Zargan znaczy „biegnąca”, Anna – „pełna łaski”. Dwie kobiety, prawdziwe emocje i siódemka dzieci. Ta opowieść musiała powstać! 186 szwów – poruszająca opowieść pełna życia.

Najlepsza cena: Świat Ebooków
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.15 zł

Znaleziono 5 ofert ebooków od 24,91

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
24,91 zł swiatebookow.pl
mobi epub
25,50 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
  16,79 zł
w programie Nexto Premium
26,59 zł nexto.pl
mobi epub
27,98 zł publio.pl
mobi epub
od 6,99 zł
(w abonamencie)
27,99 zł legimi.com

Zargan Nasordinova - inne e-booki

E-booki podobne do "186 szwów. Z Czeczenii do Polski. Droga matki"