Rzeźbiarz

Autor: Gregory Funaro

Wydawnictwo: Prószyński Media

Mrożąca krew w żyłach historia seryjnego mordercy, dla którego zabijanie jest naprawdę sztuką.

Za życia byli ułomni. Po śmierci stali się doskonałymi dziełami sztuki ich ciała przemieniły się w repliki najsłynniejszych rzeźb Michała Anioła.

Agent specjalny FBI, Sam Markham, wytropił już wielu seryjnych zabójców, ale ten przeciwnik jest wyjątkowy: skrupulatny, metodyczny i bardziej bezwzględny od wszystkich zbrodniarzy, z którymi Markham miał do czynienia. Jedyny trop to dedykacja umieszczona na pierwszym posągu.

W spokojnym miasteczku w stanie Rhode Island Rzeźbiarz przygotowuje swoje najnowsze makabryczne dzieło i czeka, aż następna ofiara wpadnie w jego ręce. Markham może ją uratować, ale musi przeniknąć do umysłu psychopaty, nim przerażająca rzeźba zostanie stworzona...

Gregory Funaro amerykański pisarz. Pochodzi z Rhode Island. Jest zapalonym molem książkowym, artystą amatorem i miłośnikiem historii z czarnym pasem w karate. Obecnie pracuje jako wykładowca na East Carolina University.

Copyright 2010 by Gregory Funaro. All rights reserved. Copyright for the translation by Janusz Ochab. Copyright for the audio edition by Prószyński Media Sp. z o.o.

Wyślemy Ci maila, gdy książka pojawi sie w sprzedaży

Brak ofert. Niedługo mogą się pojawić, zajrzyj tutaj za jakiś czas.

Gregory Funaro - inne e-booki

E-booki podobne do "Rzeźbiarz"