Autorka

Autor: Maria Ulatowska

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Stron: 424

Opłacalność: 4.42 zł/100 stron

Oszczędzasz: 29%

A gdy się zejdą, raz i drugi, kobieta po przejściach, mężczyzna z przeszłością, powstaje wspólna powieść, nie obyczajowa, charakterystyczna dla Marii Ulatowskiej, i nie czysta sensacja, typowa dla Jacka Skowrońskiego. Powieść, która łączy oba gatunki.

Nagle ludzie z otoczenia autorki poczytnych powieści zaczynają ginąć w dziwnych okolicznościach. Jej mozolna, chwilami monotonna praca pisarki zostaje zaburzona informacjami o następnych tragicznych wydarzeniach, a ona sama staje się celem wyrachowanego prześladowcy. Policyjna profilerka i prowadzący niekonwencjonalne śledztwo nadkomisarz usiłują przerwać łańcuch niewytłumaczalnych na pozór zbrodni. Tymczasem giną kolejne osoby.

Relacje osobiste między bohaterami komplikują się coraz bardziej, zegar tyka, różne tropy wiodą na manowce, a rozwiązania zagadki nie widać… 

Maria Ulatowska – autorka bestsellerowych powieści obyczajowych („Sosnowe dziedzictwo”, „Pensjonat Sosnówka”, „Domek nad morzem”, „Przypadki pani Eustaszyny”, „Kamienica przy Kruczej”, „Całkiem nowe życie”, „Prawie siostry”). Miłośniczka przyrody, zwierząt, książek i dobrej muzyki. Jest warszawianką z urodzenia i z wyboru, choć chciałaby żyć w kilku miejscach jednocześnie. 

Jacek Skowroński – współzałożyciel i zastępca redaktora naczelnego magazynu fantastyczno-kryminalnego Qfant, laureat Grand Prix Ogólnopolskiego Konkursu na Opowiadanie Kryminalne. Autor powieści sensacyjno-kryminalnych („Mucha”, „Był sobie złodziej”, „Zabić, zniknąć, zapomnieć”). Potrafi skakać ze spadochronem, prowadzić lokomotywy i strzelać z karabinu maszynowego.

Najlepsza cena: LitRes
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.14 zł

Znaleziono 12 ofert ebooków od 18,74

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
18,74 zł litres.pl
mobi epub
19,17 zł gandalf.com.pl
mobi epub
od 18,30 zł
(dla stałych klientów)
20,33 zł ebookpoint.pl
mobi epub
23,76 zł swiatebookow.pl
mobi epub
24,00 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
26,40 zł empik.pl
mobi epub
  15,84 zł
w programie Nexto Premium
26,40 zł nexto.pl
mobi epub
26,40 zł virtualo.pl
mobi epub
26,40 zł publio.pl
mobi epub
26,40 zł ibuk.pl
mobi epub
17,99 zł
(z kodem prom.)
27,99 zł woblink.pl
mobi
23,80 zł zinamon.pl
epub
23,80 zł zinamon.pl

Maria Ulatowska - inne e-booki

E-booki podobne do "Autorka"