Dlaczego rekiny nie chodzą do dentysty? Historyjki dla ciekawskich dzieci

Autor: Christian Dreller

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Stron: 128

Opłacalność: 12.1 zł/100 stron

Oszczędzasz: 31%

Dwadzieścia dwie zabawne i pomysłowe historyjki z kolorowymi obrazkami Heike Vogel dają odpowiedzi na najrozmaitsze dziecięce pytania, wspierając rodziców we wprowadzaniu ciekawskich w tajemnice świata. Dlaczego pingwinom nie marzną stopy? Czy można jeść i pić, stojąc na rękach? I skąd na świecie wzięło się tak wiele języków? Bartek zastanawia się, dlaczego papużka o imieniu Pikuś, należąca do jego kuzyna Olka, nie spada z drążka, gdy śpi. Amelka jest ciekawa, co kolor morza ma wspólnego z tęczą, a Julek wyjaśnia swojej siostrze Paulinie, skąd się biorą kolorowe paski w paście do zębów. Gucio dziwi się, że tata rozmawia z roślinami, za to Krysia siedzi z babcią u fryzjera i zgłębia tajniki wiedzy o kolorach włosów.

Petra Maria Schmitt urodziła się w 1959 roku w Alsdorf niedaleko Akwizgranu. Studiowała pedagogikę socjalną w Kolonii. Zainspirowana przez trójkę dzieci zaczęła pisać historie dla najmłodszych czytelników. Odniosła sukces i stała się znaną i cenioną autorką. Obecnie pisze nie tylko książki, ale również słuchowiska dla rozgłośni radiowych i telewizji.

Christian Dreller urodził się w roku 1963 w Neumünster. Studiował slawistykę i historię. Pracował w wydawnictwach publikujących książki dla dzieci i komiksy. Od 2005 roku zajmuje się tłumaczeniem i pisaniem książek oraz nauczaniem.

Heike Vogel urodziła się w 1971 roku. Ukończyła Wyższą Szkołę Grafiki i Projektowania w Hamburgu, a od 1999 roku pracuje jako ilustratorka dla różnych wydawnictw. Wraz z rodziną mieszka w Hamburgu.

Najlepsza cena: Inverso
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 11 ofert ebooków od 15.49 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
15.49 zł inverso.pl
mobi epub
od 15.53 zł
(dla stałych klientów)
17.25 zł ebookpoint.pl
mobi epub
18.66 zł gandalf.com.pl
mobi epub
19.04 zł bramynauki.pl
mobi epub
20.38 zł swiatebookow.pl
mobi epub
20.50 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
  13.44 zł
w programie Nexto Premium
20.83 zł nexto.pl
mobi epub
22.40 zł publio.pl
mobi epub
22.40 zł litres.pl
mobi epub
22.40 zł woblink.pl
mobi epub
22.40 zł ibuk.pl

Christian Dreller - inne e-booki

E-booki podobne do "Dlaczego rekiny nie chodzą do dentysty? Historyjki dla ciekawskich dzieci"