Wprowadzenie do epistemologii pracy społecznej. Odniesienia do społeczno-pedagogicznej perspektywy poznania pracy społecznej

Autor: Arkadiusz Żukiewicz

Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego

Przygotowana propozycja rozważań jest drugim tomem tryptyku poświęconego zagadnieniom pracy społecznej (w pierwszym ukazana została jej ontologiczna perspektywa) i stanowi kontynuację namysłu czynionego ze społeczno-pedagogicznego punktu widzenia. Czytelnicy znajdą tu odwołanie do teoretycznych i praktycznych doświadczeń, wywodzonych z aktywności akademickiej oraz bezpośredniej służby społecznej, podejmowanej przez autora publikacji w Polsce, Anglii, Niemczech i Stanach Zjednoczonych. W dalszej kolejności powstanie tom koncentrujący się na problematyce etyki pracy społecznej. Będzie to publikacja zamykająca projekt wprowadzający do dalszej analizy teoretycznych i praktycznych zagadnień służby wpisującej się w obszar pracy społecznej.
Książka ta jest adresowana do odbiorców, którzy z perspektywy humanistycznej pragną spoglądać na sprawy człowieka i jego udziału w procesach przebudowywania rzeczywistości życia codziennego. W sposób szczególny może ona służyć teoretykom i praktykom w poszukiwaniu mostów łączących siły ludzkie w służbie Drugiemu Człowiekowi, zawiera bowiem propozycję podejścia badawczego, łączącego się z działalnością społeczną.
 
Najlepsza cena: eBookpoint
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 9 ofert ebooków od 21,46

Formaty Cena Księgarnia
pdf
od 19,31 zł
(dla stałych klientów)
21,46 zł ebookpoint.pl
pdf
21,96 zł gandalf.com.pl
pdf
od 4,92 zł
(dostęp online)
22,31 zł ibuk.pl
pdf
23,60 zł zinamon.pl
pdf
23,63 zł ravelo.pl
pdf
23,63 zł swiatebookow.pl
pdf
  15,75 zł
w programie Nexto Premium
24,94 zł nexto.pl
pdf
26,25 zł legimi.com
pdf
26,25 zł virtualo.pl

Arkadiusz Żukiewicz - inne e-booki

E-booki podobne do "Wprowadzenie do epistemologii pracy społecznej. Odniesienia do społeczno-pedagogicznej perspektywy poznania pracy społecznej"