ISBN:9788379840342

Olive Green. Język angielski. Poziomy średni B1–B2, zaawansowany C1

Autor: Marta Borowiak-Dostatnia, Marcin Mortka, Magdalena Warżała-Wojtasiak, Wojciech Wojtasiak

Wydawnictwo: SuperMemo

Oszczędzasz: 20%

„Olive Green” (poziom B1–C1 według skali Rady Europy) to innowacyjny kurs skierowany do osób, które chcą uczyć się języka angielskiego na poziomach od średniego do zaawansowanego w nowoczesny i skuteczny sposób. To idealna propozycja stanowiąca połączenie rozrywki i skutecznej nauki najwyższej klasy. Kurs multimedialny Olive Green oparty jest na interaktywnym filmie sensacyjnym, w którym samodzielnie decydujesz o przebiegu akcji, a przy okazji grasz też w różne gry zręcznościowe i językowe.
„Olive Green” to przełomowe połączenie interaktywnego filmu, gry komputerowej i aplikacji służącej do nauki języka angielskiego. Projekt, rozwijany przez SuperMemo World, jednego z najbardziej utytułowanych producentów multimedialnych rozwiązań edukacyjnych, w tym kursów online, otwiera nowy rozdział w dziedzinie edutainment, czyli nurtu zakładającego naukę przez zabawę.
Fundamentem produktu jest film fabularny – mroczny kryminał opowiadający historię nieudanej kradzieży. Fabuła filmu wymyka się gatunkowym klasyfikacjom – obok scen akcji w starym dobrym stylu mamy tu rodzinne sekrety, wielowymiarowe postaci i historię miłosną.
Po drugie, „Olive Green” to gra komputerowa. „Olive Green” jest filmem interaktywnym, co oznacza, że widz jest jednocześnie graczem, który może wpływać na przebieg akcji filmu. Wciela się on w liczne i zróżnicowane postaci – od nastolatka we władzy hormonów po bezwzględnego gangstera – wykonując cały szereg zadań. Może to być coś równie banalnego, jak pokonanie przeciwników, ale może to być również podjęcie trudnych moralnie decyzji.
Ale przede wszystkim – z „Olive Green” można szybko i łatwo nauczyć się angielskiego! „Olive Green” jest kompleksowym kursem języka angielskiego, opartym na filmie fabularnym. To nauka angielskiego od poziomu podstawowego do zaawansowanego bez jednego ziewnięcia. Kurs „Olive Green” zdobył wiele nagród i wyróżnień, m.in. jest zwycięzcą i laureatem Złotego Medalu w kategorii filmów rozrywkowych w Nowym Jorku; zwycięzcą w kategorii materiałów edukacyjnych do nauki w konkursie The London Book Fair w Londynie; zwycięzcą i laureatem Złotego Delfina w kategorii filmów interaktywnych online w Cannes; zwycięzcą i laureatem Złotej Kamery w kategorii filmów akcji i przygodowych w Los Angeles; zwycięzcą i laureatem tytułu Najlepszy Film Festiwalu w kategorii filmów rozrywkowych w Los Angeles.
Ebook liczy 314 stron i zawiera:
- 36 lekcji,
- interaktywne dialogi w języku angielskim,
- listy słownictwa (słówka z tłumaczeniami na język polski),
- kompendia gramatyczne,
- dialogi interaktywne,
- komentarze kulturowe.
Wraz z ebookiem otrzymasz kod dający dostęp na 6 miesięcy do serwisu www.OliveGreenTheMovie.com. Kod jest wysyłany osobnym e-mailem.
Istnieje również możliwość korzystania przez 6 miesięcy z kursu bezpośrednio w wersji serwisu dostępnej on-line. Wystarczy wejść na adres www.SuperMemo.com, założyć konto i aktywować dostęp do kursu, wybierając z menu opcję „Zrealizuj kod” i wpisując w pole przesłany kod. Po aktywacji dostępu można pobrać kurs także na aplikacje mobilne.
Uwaga: Podstawowy kurs składa się z pliku PDF i plików MP3. Ma on postać skompresowanego pliku w formacie ZIP. Do otworzenia skompresowanego pliku niezbędne jest odpowiednie oprogramowanie, np. WinRar, WinZip, 7-Zip. Kurs należy wstępnie rozpakować i odtworzyć za pomocą standardowych aplikacji otwierających pliki PDF i MP3.
Nie jest możliwe automatyczne otwarcie kursu w aplikacji Publio.

Najlepsza cena: Septem
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.33 zł

Znaleziono 4 ofert ebooków od 47.60 zł

Formaty Cena Księgarnia
pdf
47.60 zł septem.pl
pdf
47.60 zł sensus.pl
pdf
od 42.84 zł
(dla stałych klientów)
47.60 zł ebookpoint.pl
pdf
59.50 zł publio.pl

Marta Borowiak-Dostatnia - inne e-booki

Marcin Mortka - inne e-booki

Magdalena Warżała-Wojtasiak - inne e-booki

Wojciech Wojtasiak - inne e-booki

E-booki podobne do "Olive Green. Język angielski. Poziomy średni B1–B2, zaawansowany C1"