Hiszpański. ¡No hay problema! Mobilny kurs językowy – poziom podstawowy A1–A2

Autor: Barbara Stawicka-Pirecka

Wydawnictwo: SuperMemo

Oszczędzasz: 20%

Naucz się hiszpańskiego na poziomie podstawowym (A1-A2), aby swobodnie porozumiewać się w tym języku w prostych sytuacjach życiowych.
„Hiszpański. ¡No hay problema! Mobilny kurs językowy” zapewni Ci najlepsze wsparcie w intensywnej i skutecznej nauce: poznasz najważniejsze słowa oraz struktury gramatyczne dotyczące życia codziennego i zapamiętasz je na zawsze dzięki metodzie inteligentnych powtórek SuperMemo.
Do Twojej dyspozycji oddajemy podręcznik do nauki słownictwa i gramatyki, zawierający dialogi, teksty, komentarze, ćwiczenia i słownik, uzupełniony o:
- nagrania MP3, ponad 1 godzinę nagrań w wykonaniu hiszpańskich lektorów, do osłuchiwania się ze słownictwem i wymową, np. podczas spaceru, jazdy samochodem lub uprawiania sportu,
- 6-miesięczny dostęp do kursu multimedialnego, zawierający prezentacje nowego materiału, 800 nowych słów i wyrażeń, jak również bogaty zestaw różnorodnych ćwiczeń interaktywnych – a wszystko to z nagraniami wykonanymi przez rodowitych lektorów hiszpańskich, dostępny w aplikacjach SuperMemo.com dla systemów Android, iOS oraz Windows PC.
SuperMemo.com to między innymi:
- oparta na badaniach naukowcy, wielokrotnie nagradzana metoda SuperMemo, pozwalająca zapamiętywać tysiące słów z blisko 100% skutecznością;
- bogaty słownik pozwalający wyszukiwać i dodawać nowe słowa do nauki;
- dostęp do wielu kursów językowych;
- możliwość tworzenia własnych notatek personalizujących treść kursu;
- możliwość nauki online oraz w aplikacjach przygotowanych na: komputer, tablet oraz smartfon.
Uczysz się, jak i gdzie chcesz. Zawsze logujesz się na jedno konto użytkownika, wspólne dla serwisu online oraz programu i aplikacji mobilnych SuperMemo.com, dzięki czemu Twoje postępy w nauce są wszędzie identyczne!

Najlepsza cena: Septem
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.16 zł

Znaleziono 3 ofert ebooków od 23,60

Formaty Cena Księgarnia
pdf
23,60 zł septem.pl
pdf
29,50 zł sensus.pl
pdf
29,50 zł publio.pl

Barbara Stawicka-Pirecka - inne e-booki

E-booki podobne do "Hiszpański. ¡No hay problema! Mobilny kurs językowy – poziom podstawowy A1–A2"