Hiszpański. ¡No hay problema! Mobilny kurs językowy – poziom średni B1

Autor: Barbara Stawicka-Pirecka

Wydawnictwo: SuperMemo

Oszczędzasz: 20%

Naucz się hiszpańskiego na poziomie średnim (B1), aby swobodnie formułować spójne wypowiedzi oraz prezentować i wyjaśniać swoje opinie podczas dyskusji.
„Hiszpański. ¡No hay problema! Mobilny kurs językowy” zapewni Ci najlepsze wsparcie dla intensywnej i skutecznej nauki: poznasz najważniejsze słowa oraz struktury gramatyczne dotyczące życia zawodowego czy zainteresowań i zapamiętasz je na zawsze dzięki metodzie inteligentnych powtórek SuperMemo.
Do Twojej dyspozycji oddajemy podręcznik do nauki słownictwa i gramatyki, zawierający dialogi, teksty, komentarze, ćwiczenia i słownik, uzupełniony o:
- nagrania MP3, ponad 1 godzinę nagrań w wykonaniu hiszpańskich lektorów, do osłuchiwania się ze słownictwem i wymową, np. podczas spaceru, jazdy samochodem lub uprawiania sportu,
- 6-miesięczny dostęp do kursu multimedialnego, zawierający prezentacje nowego materiału, 700 nowych słów i wyrażeń, jak również bogaty zestaw różnorodnych ćwiczeń interaktywnych – a wszystko to z nagraniami wykonanymi przez rodowitych lektorów hiszpańskich, dostępny w aplikacjach SuperMemo.com dla systemów Android, iOS oraz Windows PC.
SuperMemo.com to między innymi:
- oparta na badaniach naukowcy, wielokrotnie nagradzana metoda SuperMemo, pozwalająca zapamiętywać tysiące słów z blisko 100% skutecznością;
- bogaty słownik pozwalający wyszukiwać i dodawać nowe słowa do nauki;
- dostęp do wielu kursów językowych;
- możliwość tworzenia własnych notatek personalizujących treść kursu;
- możliwość nauki online oraz w aplikacjach przygotowanych na: komputer, tablet oraz smartfon.
Uczysz się, jak i gdzie chcesz. Zawsze logujesz się na jedno konto użytkownika, wspólne dla serwisu online oraz programu i aplikacji mobilnych SuperMemo.com, dzięki czemu Twoje postępy w nauce są wszędzie identyczne!

Najlepsza cena: Sensus
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.16 zł

Znaleziono 4 ofert ebooków od 23,60

Formaty Cena Księgarnia
pdf
23,60 zł sensus.pl
pdf
23,60 zł septem.pl
pdf
od 21,24 zł
(dla stałych klientów)
23,60 zł ebookpoint.pl
pdf
29,50 zł publio.pl

Barbara Stawicka-Pirecka - inne e-booki

E-booki podobne do "Hiszpański. ¡No hay problema! Mobilny kurs językowy – poziom średni B1"