Business English: Starting a company

Autor: Magdalena Warżała-Wojtasiak, Wojciech Wojtasiak

Wydawnictwo: SuperMemo

Kurs pomaga w przygotowaniu się do egzaminów biznesowych Cambridge English: Business Higher i telc BE na poziomie zaawansowanym C1. Zestaw pozwala na opanowanie 300 nowych słów i zwrotów biznesowych.
Młoda Angielka Alice, mimo sprzeciwu rodziców, postanawia założyć własną firmę projektowania i aranżacji wnętrz. Wspierana przez swojego stryja, dyrektora generalnego w dużej firmie konsultingowej, stopniowo przechodzi olejne etapy wtajemniczenia w świat biznesu: od przygotowania biznesplanu, przez obsługę pierwszych klientów, po zatrudnianie pierwszego pracownika. Doświadczenia głównej bohaterki są przedstawione w autentycznych dialogach i tekstach, które wprowadzają nowe słownictwo i zwroty biznesowe w naturalnym kontekście.

Zawartość podręcznika:
• Texts and dialogues – interesujące teksty i żywe dialogi pokazujące w kontekście znaczenie wyrazów i zwrotów biznesowych;
• Glossaries – około 300 nowych słów i zwrotów z zakresu języka biznesowego;
• Exercises – różnorodne ćwiczenia o rosnącym stopniu trudności, ułatwiające aktywne opanowanie słownictwa;
• Exam practice – zadania wspomagające przygotowanie się do egzaminów biznesowych Cambridge English: Business Higher i telc BE;
• Language trivia – komentarze językowe i kulturowe;
• Dictionary – podręczny słownik obejmujący słownictwo całego kursu
oraz 6-miesięczny dostęp do kursu multimedialnego, zawierający prezentacje nowego materiału, nowych słów i wyrażeń, jak również bogaty zestaw różnorodnych ćwiczeń interaktywnych – a wszystko to z nagraniami wykonanymi przez rodowitych lektorów, dostępny w aplikacjach SuperMemo.com dla systemów Android, iOS oraz Windows PC.

SuperMemo.com to między innymi:
– oparta o badania naukowe, wielokrotnie nagradzana metoda SuperMemo, pozwalająca zapamiętywać tysiące słów z blisko 100% skutecznością
– bogaty słownik pozwalający wyszukiwać i dodawać nowe słowa do nauki
– dostęp do wielu kursów językowych
– możliwość tworzenia własnych notatek personalizujących treść kursu
– możliwość nauki online oraz w aplikacjach przygotowanych na: komputer, tablet oraz smartfon.

Uczysz się, jak i gdzie chcesz. Zawsze logujesz się na jedno konto użytkownika, wspólne dla serwisu online oraz programu i aplikacji mobilnych SuperMemo.com, dzięki czemu Twoje postępy w nauce są wszędzie identyczne!

Uwaga: Podstawowy kurs składa się z pliku PDF i plików MP3. Ma on postać skompresowanego pliku w formacie ZIP. Do otworzenia skompresowanego pliku niezbędne jest odpowiednie oprogramowanie, np. WinRar, WinZip, 7-Zip. Kurs należy wstępnie rozpakować i odtworzyć za pomocą standardowych aplikacji otwierających pliki PDF i MP3.
Nie jest możliwe automatyczne otwarcie kursu w aplikacji Publio.

Wyślemy Ci maila, gdy książka pojawi sie w sprzedaży

Formaty Cena Księgarnia
pdf
23,60 zł sensus.pl
pdf
23,60 zł septem.pl
pdf
od 21,24 zł
(dla stałych klientów)
23,60 zł ebookpoint.pl
pdf
29,50 zł publio.pl

Magdalena Warżała-Wojtasiak, Wojciech Wojtasiak - inne e-booki

E-booki podobne do "Business English: Starting a company"