ISBN:9788379852918

WETERAN

Autor: Frederick Forsyth

Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros

Od Londynu, przez Sienę i Bangkok, po Little Big Horn.
W jednej z dzielnic Londynu zostaje zakatowany na śmierć starszy mężczyzna. Choć policja nie może go zidentyfikować, szybko aresztuje sprawców – dwóch pospolitych bandziorów. Wygląda na to, że sprawiedliwości staje się zadość, lecz niespodziewanie znany adwokat podejmuje się bronić ich pro bono…
Anonim „porządnego” obywatela, świadka spotkania dwóch podejrzanych osobników na pokładzie samolotu, wywołuje natychmiastową reakcję angielskich służb specjalnych.
Wydaje się, że para amerykańskich turystów zwiedzających Sienę ma pecha. A może szczęście? Bo zwichnięta kostka to mała cena za usłyszenie niesamowitej historii.
Bezrobotny aktor, który pada ofiarą oszustwa, opracowuje misterny plan zemsty.
Legenda głosi, że z bitwy pod Little Big Horn nie wyszedł żywy żaden biały z oddziałów generała Custera. To nie do końca prawda.
Na książkę jednego z najpopularniejszych pisarzy świata składa się pięć pasjonujących opowiadań: tytułowy „Weteran”, „Cud”, „Obywatel”, „Dzieło sztuki” i „Szepczący las”. Precyzyjnie skonstruowane i spuentowane, pełne nieoczekiwanych zwrotów akcji i autentycznych szczegółów charakterystycznych dla pisarstwa Forsytha, potwierdzają jego klasę jako najwybitniejszego współczesnego autora thrillerów oraz mistrza krótkiej formy.

Wyślemy Ci maila, gdy książka pojawi sie w sprzedaży

Brak ofert. Niedługo mogą się pojawić, zajrzyj tutaj za jakiś czas

Frederick Forsyth - inne e-booki

E-booki podobne do "WETERAN"