Nieznajomy

Autor: Harlan Coben

Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros

Stron: 416

Opłacalność: 6.3 zł/100 stron

Oszczędzasz: 17%

Tajemniczy nieznajomy nieoczekiwanie wkracza w życie bohaterów książki ujawniając wstydliwe tajemnice z ich przeszłości. Odszukanie mężczyzny może być kluczowe w wyjaśnieniu serii zgonów, które wydają się powiązane ze skrywanymi pilnie sekretami.

Ojciec dwóch nastoletnich synów, prawnik Adam Price, podczas spotkania rodziców dzieci grających w lidze lacrosse, zostaje zaczepiony przez nieznajomego mężczyznę. Człowiek ten twierdzi, że przed laty żona Adama, chcąc powstrzymać rozwój jego romansu, oszukała go udając, że jest w ciąży. Nieznajomy przedstawia dowody świadczące o prawdziwości jego słów. Adam żąda wyjaśnień od żony, która obiecuje wszystko mu wytłumaczyć. Wkrótce jednak kobieta znika bez ślady, kontaktując się z mężem tylko poprzez SMS-a, w którym prosi go by jej nie szukał. Adam i jego synowie są zdruzgotani niespodziewaną ucieczką Corinne bez wyjaśnień, bez pożegnania.

Tajemniczy nieznajomy tymczasem wyjawia wstydliwe tajemnice kolejnych osób. Heidi Dunn powiadomił o podwójnym życiu jej córki. Wkrótce po tym Heidi zostaje zamordowana a w niedługim czasie ginie kolejna ofiara.

Policjantka Johanna Griffin, przyjaciółka Heidi, rozpoczyna prywatne śledztwo w sprawie tajemniczych mordów. W czasie dochodzenia trafia na trop grupy, której przewodzi tajemniczy nieznajomy. Podążając ich śladem, dociera do Adama Price’a. Prawnik i policjantka jednoczą siły, tropiąc ludzi, którzy mogą znać miejsce pobytu zaginionej żony Adama.

Prowadząc poszukiwania mężczyzna odkrywa coraz więcej nieznanych mu faktów z życia żony i uświadamia sobie, że niemal wszyscy wokół niego ukrywają jakieś tajemnice, zaś jedynym sposobem na poznanie prawdy jest odnalezienie nieznajomego mężczyzny, nawet gdyby miało to doprowadzić do zburzenia pozornie uporządkowanego świata, w jakim od lat żyje Adam.

Najlepsza cena: eBookpoint
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.17 zł

Znaleziono 13 ofert ebooków od 26,22

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
od 23,60 zł
(dla stałych klientów)
26,22 zł ebookpoint.pl
mobi epub
26,46 zł woblink.pl
mobi epub
26,54 zł gandalf.com.pl
mobi epub
26,76 zł empik.pl
mobi epub
28,04 zł ibuk.pl
mobi epub
28,04 zł swiatebookow.pl
mobi epub
28,35 zł ravelo.pl
mobi epub
28,50 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
  18,90 zł
w programie Nexto Premium
29,92 zł nexto.pl
mobi epub
  18,90 zł
w programie Nexto Premium
29,92 zł nexto.pl
mobi epub
od 6,99 zł
(w abonamencie)
31,50 zł legimi.com
mobi epub
31,50 zł virtualo.pl
mobi epub
31,50 zł publio.pl
mobi
28,40 zł zinamon.pl
epub
28,40 zł zinamon.pl

Harlan Coben - inne e-booki

E-booki podobne do "Nieznajomy"