ISBN:9788379853366

Róża północy

Autor: Lucinda Riley

Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros

Stron: 576

Opłacalność: 4.88 zł/100 stron

Oszczędzasz: 15%

Porywająca, egzotyczna saga rodzinna pełna tajemnic z przeszłości domagających się wyjaśnienia.

Anahita Chaval, nestorka rodu posiadająca niecodzienne umiejętności i mająca za sobą niezwykłe życie, świętuje właśnie setne urodziny. To czas podsumowania i refleksji, ale też czas opowiedzenia swojej historii, którą niewielu ludzi zna. Tym, któremu dane będzie zaznajomić się z krętymi ścieżkami losu leciwej już Anahity będzie jej prawnuk, młody Ari Malik. Otrzymuje on od babki manuskrypt zawierający historię jej życia, oraz polecenie wyjaśnienia śmierci jej syna, w którą kobieta nie wierzy mimo posiadania aktu zgonu. Ari pochłonięty karierą zawodową dopiero po latach sięga do zapisków babki. Osiągnąwszy sukces w pracy i porażkę w życiu prywatnym, postanawia sięgnąć do wspomnień Anahity i wyruszyć w podróż jej śladami. Podążając tropami tajemnic przeszłości trafia z upalnych kolorowych Indii do ponurej i mrocznej rezydencji Astbury w angielskim hrabstwie Devon. Tam poznaje jej tajemniczego właściciela, oraz… hollywoodzką gwiazdę filmową, która w starym angielskim zamku kręci swój najnowszy film.

Pozornie posiadłość Astbury, Anahita, Ari i Rebecca nie mają ze sobą nic wspólnego. Jak się jednak okaże, ich losy są ze sobą splątane.

Orientalna piękność, dziedzic podupadłej fortuny, i kobieta, która chce zabić ich miłość.

 „Róża północy”, to książka o skomplikowanej współzależności ludzkich losów, potędze przekazywanego z pokolenia na pokolenie niezwykłego daru intuicji i jasnowidzenia, bogatych indyjskich dziedziczkach, wytwornych angielskich lordach i ogromnej sile miłości.

Najlepsza cena: Gandalf
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.18 zł

Znaleziono 3 ofert ebooków od 28.10 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
28.10 zł gandalf.com.pl
mobi epub
29.37 zł swiatebookow.pl
mobi epub
30.00 zł swiatksiazki.pl

Lucinda Riley - inne e-booki

E-booki podobne do "Róża północy"