Zima (ebook)

Autor: Michał Ochnik

Wydawnictwo: Genius Creations

Do Vadeline, sennej miejscowości zagubionej gdzieś na rubieżach świata Zimy, przybywa młody teatrolog, Victor Caillou. Poszukuje zaginionych sztuk Samuela Zimmermana, genialnego, acz szalonego dramaturga. Wierzy, że znajdzie w nich zaszyfrowane wskazówki, jak unicestwić Białą Królową – tajemniczą nieśmiertelną istotę, która od dwustu lat bezwzględnie panuje nad całym światem.

„Zima” to nastrojowa opowieść o prostych ludziach. O małych i wielkich radościach oraz idących z nimi w parze tragediach. O walce prowadzonej zarówno słowem, jak i mieczem. O poszukiwaniach utraconej tożsamości. O sztuce, która uwalnia ze szponów strachu. O drodze, która często ważniejsza jest od celu.

“Jeżeli w ogarniętym terrorem Białej Królowej świecie Zimy pozostała jeszcze jakaś magia, to jest to z pewnością magia teatru, która potrafi stopić najtwardszy nawet lód serca. Michał Ochnik snuje fascynującą opowieść o sztuce, marzeniach, strachu i ludzkiej obojętności, umiejętnie wplatając baśniowe wątki do ponurego obrazu rzeczywistości bezwzględnej dyktatury. Równie niecodzienny jak świat Zimy jest główny bohater – Victor Caillou, ekscentryczny młody teatrolog, oszust, marzyciel i szaleniec, którego życiowa pasja może przechylić szalę zwycięstwa na korzyść rewolucjonistów albo ostatecznie ich pogrążyć.” - Maria Zdybska, autorka „Wyspy mgieł”

Najlepsza cena: Madbooks
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 7 ofert ebooków od 16,99

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
od 16,19 zł
(dla stałych klientów)
17,99 zł ebookpoint.pl
mobi epub pdf
20,25 zł publio.pl
mobi epub pdf
20,91 zł gandalf.com.pl
mobi epub pdf
  14,99 zł
w programie Nexto Premium
23,74 zł nexto.pl
mobi epub pdf
24,99 zł virtualo.pl
mobi epub
16,99 zł madbooks.pl
mobi epub
14,99 zł
(z kodem prom.)
24,99 zł woblink.pl

Michał Ochnik - inne e-booki

E-booki podobne do "Zima (ebook)"