ISBN:9788379993840

Betibu

Autor: Tomasz Pindel

Wydawnictwo: Sonia Draga

Opłacalność: 6.53 zł/100 stron

Powieść będąca z jednej strony intrygującym kryminałem i bezlitosną wiwisekcją współczesnego społeczeństwa, z drugiej strony – doskonałą powieścią psychologiczną, w której bohaterowie wchodzą wzajemnie w swoje orbity, co prowadzi do kolizji lub do szczęśliwych połączeń. Książka ta jest także złośliwym, celnym i niezbyt krzepiącym obrazem współczesnego dziennikarstwa, a także poruszającą i osobistą opowieścią o pisaniu, o sukcesie i porażce.

Pedro Chazarreta zostaje znaleziony w swoim domu z poderżniętym gardłem. Sprawą żywo interesują się media, bo mężczyzna jakiś czas temu sam był oskarżonym w procesie o zamordowanie żony. Uniewinniono go wówczas z powodu braku dowodów, co wywołało powszechny skandal.

Zagadkę zabójstw próbuje rozwikłać przypadkowa koalicja: Nurit Iscar, zwana Betibu, niegdyś poczytna autorka kryminałów, której karierę przerwała publikacja nieudanej powieści miłosnej; Jaime Brena, dziennikarz śledczy z dużym doświadczeniem, obecnie odsunięty na boczny tor; oraz jego młody następca, którego Brena wbrew sobie otacza opieką i uczy zawodu.

Wyślemy Ci maila, gdy książka pojawi sie w sprzedaży

Brak ofert. Niedługo mogą się pojawić, zajrzyj tutaj za jakiś czas

Tomasz Pindel - inne e-booki

E-booki podobne do "Betibu"